عصر خدماتنیروی انتظامی در ۶ مرز ایران موکب اربعین برپا کرده است | عصر خدمات

نیروی انتظامی در ۶ مرز ایران موکب اربعین برپا کرده است

معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی، گفت: پلیس علی‌رغم تأمین امنیت و مقوله گذرنامه، شش موکب در ۶ پایانه‌های مرزی ایران برپا کرده است.

به گزارش عصر خدمات، سردار رمضان شعبانی بابیان اینکه نیروی انتظامی افتخار دارد که با تمام توان تلاش خود را برای برقراری امنیت زوار حسینی در پایانه‌های مرزی به کار گرفته است، تأکید کرد: در کنار همه خدمات گوناگون، ناجا امسال اقدام به برپایی موکبی به نام «موکب الحسین(ع) شهدای نیروی انتظامی»  در همه پایانه‌های مرزی کرده است.

وی افزود: ناجا در دو عرصه خدمات فرهنگی و پذیرایی از زائران در موکب‌های شش‌گانه خود خدمات ارائه می‌کند و همچنین در کربلای معلی نیز موکب شهدای ناجا روزانه حداقل پنج هزار زائر را پذیرایی می‌کند .

معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی، گفت: در همه پایانه‌های مرزی اعم از مرز دوغارون که تاکنون ۵۰ هزار زائر افغانستانی وارد آن شده‌اند یا مرز میر جاوه که ۱۰۰ هزار زائر از پاکستان وارد آن شده‌اند و همچنین مرزهای مهران، خسروی، شلمچه و چذابه، نیروی انتظامی موکب دارد و به زائران خدمات‌رسانی می‌کند. هزینه این موکب‌ها نیز از نذورات کارکنان ناجا و خانواده‌های آنان تأمین می شود.

شعبانی بابیان اینکه خدمات فرهنگی نیز در موکب‌های ناجا به زائران ارائه می‌شود، تأکید کرد: این خدمات شامل برپایی نماز جماعت، پاسخ به سؤالات و شبهات، توزیع کتاب‌ها و محصولات فرهنگی و … است که در کنار خدمات پذیرایی ارائه می شود.

وی بابیان اینکه ۲۰۰ هزار شهید و ۳۰۰ هزار جانباز از سوی نیروی انتظامی تقدیم انقلاب اسلامی‌شده است، بیان کرد: امیدواریم زائران یاد۵۰ شهید ناجا را که از اربعین پارسال تا اربعین امسال به فیض شهادت رسیده‌اند، گرامی بدارند و نایب الزیاره آنان نیز باشند.

منبع: مهر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خودروکارعصر تشکلصنعت کار