عصر خدماتبازگشت بیدود برای تسویه مطالبات مردم بوده است/اعلام فراخون برای حضور شرکت‌های مشابه | عصر خدمات

مدیر واحد توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک شهرداری تهران:

بازگشت بیدود برای تسویه مطالبات مردم بوده است/اعلام فراخون برای حضور شرکت‌های مشابه

مدیر واحد توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک شهرداری تهران به تشریح چرایی بازگشت بی دود به سطح شهر پرداخته و گفت: بازگشت موقت این دوچرخه‌ها به سطح شهر برای تعیین تکلیف وجه پرداختی مشترکین و سایر مطابات آن‌ها بوده است.

به گزارش عصر خدمات، یعقوب آزاده مدیر واحد توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک شهرداری تهران با اشاره به آخرین رایزنی‌های صورت گرفته با شرکت بیدود، گفت: بازگشت مجدد این دوچرخه‌ها به سطح شهر برای تعیین تکلیف وجه پرداختی مشترکین و سایر مطابات آن‌ها بوده است.

وی با بیان اینکه شهرداری در تلاش برای حمایت از دوچرخه سواری و شرکت‌های حامی در این حوزه است، افزود: علت بازگشت بیدود به سطح شهر اقدام در راستای مطالبات کاربرانش بوده است.

آزاده دل با تاکید بر اینکه شرکت بیدود تا زمان اعلام فراخون برای حضور سایر شرکت‌ها حضور خواهد داشت، تصریح کرد: اعلام فراخوان در این حوزه با هدف ایجاد فضای شفاف رقابتی در بین شرکت کنندگان برای ادامه مسیر با هزینه کمتر است.

مدیر واحد توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک شهرداری تهران با بیان اینکه شرکت‌هایی که در این حوزه حضور خواهند داشت نیاز به حمایت دولت و شهرداری نیز دارند، گفت: باید بسته‌های حمایتی نیز از این شرکت‌ها در نظر گرفته شود.

وی در توضیح اینکه گفته می‌شود برخی مردم دوچرخه‌ها را تحویل نداده یا آن‌ها را اوراق می‌کنند، افزود: چنین موضوعی صحت ندارد.

 

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خودروکارعصر تشکلصنعت کار