عصر خدماتزمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون شناسایی مدیران آینده سازمان تامین اجتماعی | عصر خدمات

زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون شناسایی مدیران آینده سازمان تامین اجتماعی

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور از توزیع کارت ورود به جلسه آزمون فراخوان طرح شناسایی مدیران آینده سازمان تامین اجتماعی سال ۱۳۹۸ از امروز سه شنبه ۲۴ دی ماه در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور قابل مشاهده و پرینت است.

به گزارش عصر خدمات، حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور درباره زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون شناسایی مدیران آینده سازمان تامین اجتماعی گفت: کارت شرکت در آزمون برای کلیه داوطلبان امروز سه شنبه ۲۴ دی ماه ۹۸ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور قرار گرفت.

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور افزود: کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در این آزمون برای شرکت در جلسه امتحان باید امروز ۲۴ دی ماه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای و یا اطلاعات ثبت نامی از کارت شرکت در آزمون خود و برگ شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و بر اساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون به حوزه امتحانی مربوطه مراجعه کنند. توزیع کارت شرکت در آزمون تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۲۶ دی ماه ادامه دارد.

مشاور عالی سازمان سنجش در ادامه بیان کرد: در جلسه آزمون به هر یک از داوطلبان عناوین شغلی مختلف یک بسته آزمونی داده می‌شود دفترچه سوالات همه داوطلبان شخصی سازی شده و شماره داوطلبی، نام خانوادگی بر روی جلد سوالات درج گردیده است. تعداد سوالات آزمون هر یک از بخش‌ها و مدت پاسخگویی به آن‌ها به این شرح است: بخش بیمه‌ای – کد ۷۰۱ و بخش درمان – کد ۷۰۲ تعداد ۲۰۰ سوال است و داوطلب باید در مدت ۲۰۰ دقیقه به آن‌ها پاسخ دهد مشترک بخش درمان و بیمه‌ای – ۷۰۳ تعداد ۲۷۵ سوال است که داوطلب باید در مدت ۲۵۰ دقیقه به آن‌ها پاسخ دهد.

توکلی در ادامه بیان کرد: این آزمون در صبح روز جمعه ۲۷ دی ماه ۹۸ در مراکز استان‌ها برگزار می‌گردد.

 

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خودروکارعصر تشکلصنعت کار