عصر خدماتاقدامات بنیاد شهید در بستری ایثارگران مبتلا به کرونا | عصر خدمات

اقدامات بنیاد شهید در بستری ایثارگران مبتلا به کرونا

مدیرکل پیشگیری و بهداشت روانی بنیاد شهید و امور ایثارگران آخرین اقدامات انجام شده برای بستری ایثارگران مبتلا به کرونا در تهران و سایر استان ها را تشریح کرد.

به گزارش عصر خدمات، محمداسماعیل علی‌پور با اشاره به تخصیص دو بیمارستان ساسان و مصطفی خمینی در تهران برای بستری ایثارگران مبتلا به بیماری کرونا گفت: همان‌طور که پیش از این نیز مطرح شده بود ایثارگران عزیزی که مبتلا به بیماری کرونا هستند، می‌توانند جهت بستری و درمان در تهران به این بیمارستان‌ها مراجعه کنند.
وی ادامه داد: علاوه بر این طی هماهنگی‌های صورت گرفته بین بنیاد شهید و امور ایثارگران و بیمارستان میلاد، این بیمارستان نیز آمادگی لازم را برای ارائه خدمات درمانی و بستری به ایثارگرانی که دچار این بیماری هستند دارد و ایثارگران در تهران می‌توانند به این بیمارستان نیز مراجعه کنند.
مدیرکل پیشگیری و بهداشت روانی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص سایر استان های کشور نیز گفت: ایثارگران گرامی در استان‌هایی که بنیاد دارای مراکز درمانی مستقل نیست می‌توانند از خدمات بیمارستان‌های کشوری استفاده کنند و بیمه تکمیلی درمان ایثارگران تمام هزینه‌های مربوطه را در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی طرف قرارداد به صورت کامل پوشش می‌دهد.

 

 

منبع: ایرنا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خودروکارعصر تشکلصنعت کار