عصر خدماتراه‌اندازی 5 میدان جدید میوه و تره‌بار در مرکز تهران | عصر خدمات

راه‌اندازی ۵ میدان جدید میوه و تره‌بار در مرکز تهران

شهردار منطقه 11 تهران گفت: 5 مرکز میوه و تره‌بار تا پایان سال در محله‌های مرکزی پایتخت راه اندازی می شود.

به گزارش عصر خدمات، نصرالله آبادیان، شهردار منطقه ۱۱ تهران درباره راه‌اندازی ۵ میدان جدید میوه و تره‌بار در مرکز تهران گفت: در حال حاضر از بین ۱۷ محله این منطقه فقط ۶ محله دارای میدان میوه و تره بار هستند و ۱۱محله فاقد میدان است.

وی افزود: با پیگیری‌های انجام شده از سوی معاونت خدمات شهری و محیط زیست این منطقه و شناسایی املاک واجد شرایط، ۵ محل برای ساخت بازار میوه و تره بار تعیین شد که طی صورت‌جلسه ای با سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران این زمین‌ها برای تجهیز و راه اندازی در اختیار سازمان قرار گرفت.

آبادیان افزود: این بازارهای میوه و تره بار در محله‌های پر جمعیت منطقه شامل محله انقلاب، حر، راه آهن، انبار نفت و سلامت راه اندازی خواهند شد و با بهره برداری از آن ها بیش از ۹۰ درصد افزایش سرانه در این بخش خواهیم داشت.

وی یادآور شد: در حال حاضر سازمان میادین در حال تهیه نقشه‌های معماری و انتخاب پیمانکار برای دو میدان میوه و تره بار است و طبق برنامه‌ریزی انجام شده تا پایان سال ۱۳۹۹  این پنج بازار آماده بهره برداری می‌شوند که مجموع بازارهای میوه و تره‌بار فعال در بخش مرکزی شهر تهران به تعداد ۱۱ بازار می‌رسد.

 

منبع: فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خودروکارعصر تشکلصنعت کار