عصر خدماتبازار روز خاوران فعال شد/ اختصاص فضای رایگان به دستفروشان تا پاییز | عصر خدمات

بازار روز خاوران فعال شد/ اختصاص فضای رایگان به دستفروشان تا پاییز

سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 15 تهران از بازگشایی بازار روز خاوران جهت فعالیت دستفروشان خبر داد.

به گزارش عصر خدمات، نادر لطفی سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۵ تهران  درباره فعالیت بازار روز خاوران که چندین ماه توسط شهرداری تهران تعطیل شده بود،‌ اظهار داشت:‌بر اساس پیگیری کسبه و دستفروشان این بازار و آسیب‌های مالی ناشی از کرونا فعالیت این افراد مجددا در بازار خاوران آغاز شد.

وی افزود: بسیاری از دستفروشان با تعطیلی بازار خاوران با مشکلات مالی مواجه بودند و چک‌های آنها برگشت خورده بود. بر همین اساس تا ابتدای پاییز فعالیت این بازار دایر خواهد بود و فضاهای کسب و کار در بازار خاوران برای آنها به صورت رایگان ارائه می‌شود.

 سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۵ تهران خاطرنشان کرد: البته از ابتدای مهر بازار خاوران به صورت کامل تعطیل و تحویل بازار تره‌بار داده خواهد شد.

لطفی اعلام کرد: فعالیت دستفروشان از طریق راه‌اندازی «سامان بازار» در حال نظم بخشی است که این اقدام توسط شرکت ساماندهی مشاغل صورت می‌گیرد و تحولات عظیمی را بر همین اساس در حوزه فعالیت دستفروشان در نقاط مختلف تهران شاهد خواهیم بود.

وی بیان داشت: شهرک بروجردی و مسعودیه از جمله  مکان‌های احتمالی در منطقه ۱۵ برای فعالیت مجدد دستفروشان بازار خاوران از پاییز خواهد بود.

برخی از مخاطبان  با طرح پرسشی مبنی برچرایی تعطیلی بازار روز خاوران درخواست پیگیری این سوژه و بازگشایی مجدد این بازار شده بودند.

 

منبع: فارس

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خودروکارعصر تشکلصنعت کار