عصر خدماتفناوری‌های نوین؛ ابزاری برای خدمات دهی بهتر / اجرای طرح دادرسی الکترونیکی | عصر خدمات

رئیس پلیس پیشگیری ناجا مطرح کرد

فناوری‌های نوین؛ ابزاری برای خدمات دهی بهتر / اجرای طرح دادرسی الکترونیکی

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به کارکرد‌های فناوری‌های نوین درکلانتری‌ها گفت: فناوری‌های نوین ظرفیت مناسبی برای پاسخگویی مراکز انتظامی برای کاهش هزینه مادی، معنوی و افزایش رضایتمندی مردم است.

به گزارش عصر خدمات، سردار ” محمد شرفی” با حضور در دادسرای ناحیه ۱۱ تهران، از پروژه دادرسی الکترونیکی با رویکرد ارسال و دریافت مکاتبات و دستورات قضائی از دادسرا‌های سراسر کشور به ضابطین قضائی بازدید و اظهار کرد: در این پروژه نوین ارسال مرسولات از طرف داسرا به ضابطین در کلانتری‌ها به صورت الکترونیکی بوده و پاسخ هم به صورت الکترونیکی دریافت می‌شود و در این راستا بهره مندی از ظرفیت‌های فناورانه نقشی بی بدیل داشته و این فرآیند برای توسعه پلیس هوشمند ادامه دارد.

وی افزود:کارشناسان پلیس پیشگیری با همکاری و مشارکت مدیران و مسئولان قوه قضائیه نسبت به راه اندازی سیستم دادرسی الکترونیکی اقدام نموده که این اقدام برای کاهش مراجعات مردمی به کلانتری‌ها و دادسراها، کاهش هزینه ها، مدیریت منابع انسانی است و به نیرو‌های قضائی و انتظامی این امکان را می‌دهد تا با تسریع در خدمات رسانی، موجب افزایش رضایتمندی مردم شوند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا مطرح کرد: در حال حاضر با اراده قوی‌ای که در قوه قضائیه و ناجا وجود دارد، در حال توسعه این فناوری در کلیه رده‌های انتظامی در سراسر کشور هستیم.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: اولویت ناجا برای اجرای این طرح، استفاده مناسب و منطقی از دانش، تجهیزات و فناوری‌ها و … برای بالابردن کیفیت خدمات، ماموریت‌ها و کاهش خطا‌های انتظامی و هزینه‌های مادی و معنوی است.

وی در پایان با بیان اینکه پلیس پیشگیری با توسعه و تقویت فناوری‌های نوین برای رسیدن به پلیس مقتدر و تراز جمهوری اسلامی پیشگام است، ابراز امیدواری کرد که با توجه جدی‌تر مسئولان مربوطه و تامین اعتبارات بیشتر برای این طرح، به صورت جدی به دنبال ارتقای این طرح هستیم تا بتوانیم به روند اجرای آن شتاب بیشتری بخشیده و سطح کمی و کیفی آن را نیز افزایش دهیم.

منبع: پایگاه خبری پلیس

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خودروکارعصر تشکلصنعت کار