عصر خدماتآماده تغییر ساعت کاری ادارات هستیم | عصر خدمات

معاون استاندار تهران:

آماده تغییر ساعت کاری ادارات هستیم

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار تهران با بیان اینکه تغییر ساعت اداری در این استان قطعی و هیات دولت در این زمینه مصوبه خواهد داشت اعلام کرد:‌ همه آمادگی های لازم در این زمینه برای ابلاغ و اجرای مصوبه مذکور ایجاد شده است.

به گزارش عصر خدمات، غلامرضا عباس پاشا گفت: ساعت کار اداری در تهران با سایر استان‌ها به علت استقرار و حضور وزارتخانه‌ها و سازمان‌های مرکزی متفاوت است از همین رو اعلام تغییر ساعت اداری در تهران منوط به تصویب آن در هیأت دولت است.

معاون استاندار تهران گفت: اکنون اعلام تغییر ساعت اداری در این استان منتظر ابلاغ هیأت دولت است تا بلافاصله پس از آن استاندار دستور تشکیل کمیته اضطراری را صادر و نتیجه تغییر ساعت را به مردم و دستگاه‌ها اعلام کند.

وی به زمان دقیق تغییر ساعت اداری اشاره و خاطرنشان کرد: ساعت پیک (اوج) مصرف برق در استان تهران از ۱۲ تا ۱۶ ثبت شده است از همین رو به هر میزان که از ساعت کاری بعدازظهر و ساعات پایانی فعالیت دستگاه‌های اداری کاسته شود به همان میزان نیز در آغاز فعالیت دستگاه‌ها تعجیل می‌شود.

این مسئول یادآور شد: در جلسه شورای اداری استان تهران موضوع لزوم صرفه جویی در مصرف انرژی مصوب و به تمامی دستگاه‌ها ابلاغ شده است و تاکنون دستگاه‌های اجرایی نیز همکاری لازم را برای صرفه جویی مصرف انرژی داشته اند.

پاشا به نتیجه اعمال تغییر ساعت طی ۲ ماه سال گذشته در دستگاه‌های اجرایی اشاره و خاطرنشان کرد: سال گذشته با این تدبیر در عملکرد تمامی دستگاه‌ها به غیر از ۲ بخش که استثنا هستند تغییر قابل توجهی در مصرف انرژی رخ داد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار تهران با بیان اینکه این دو بخش نیز شامل نهادهای مربوط به حوزه خدمات درمانی و حوزه ارتباطات مخابراتی و اینترنتی بودند تاکید کرد: طبیعی است به هر میزان که قطعی یا مشکلی در عملکرد این دو نهاد ایجاد شود، روند خدمات دهی به مردم نیز در بخش‌های مختلف دچار اختلال خواهد شد.

پاشا تصریح کرد: از سوی دیگر با وجود افزایش میزان مصرف انرژی در این ۲ بخش شاهد کاهش مصرف برق در سایر نهادها بودیم و تعادلی در مصرف برق استان تهران ایجاد شده بود.

 

منبع: ایرنا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خودروکارعصر تشکلصنعت کار