عصر خدماتآغاز واگذاری ۶۵۰۰ واحد مسکونی به مددجویان مناطق محروم | عصر خدمات

آغاز واگذاری ۶۵۰۰ واحد مسکونی به مددجویان مناطق محروم

مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد از آغاز واگذاری ۶۵۰۰ واحد مسکونی به مددجویان این نهاد در قالب تفاهم‌نامه با سپاه پاسداران خبر داد و گفت: کمیته امداد در سه سال گذشته بیش از سه هزار میلیارد تومان به بخش مسکن مددجویان اختصاص داده است.

به گزارش عصر خدمات، ابراهیم بازیان در آئین واگذاری ۶۰ منزل مسکونی به مددجویان استان کرمانشاه، افزود: کمیته امداد در سه سال گذشته بیش از ۱۰۰ هزار واحد مسکونی برای مددجویان ساخته یا خریداری کرده است.

وی با بیان اینکه کمیته امداد در این مدت بیش از سه هزار میلیارد تومان به بخش مسکن مددجویان اختصاص داده است، ادامه داد: در این مدت همچنین ۲۵۰ هزار واحد مسکونی برای مددجویان ساکن در مناطق محروم کشور تعمیر و به‌سازی شده است.

مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد به تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد و سپاه پاسداران اشاره و تاکید کرد: در گام اول این تفاهم‌نامه، پنج هزار واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد واگذار شد و در حال حاضر با ساخت ۶۵۰۰ منزل دیگر، مرحله دوم واگذاری منازل آغاز شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، وی با بیان اینکه در سیل اخیر کشور بیش از ۳۰ هزار واحد منزل مسکونی مددجویان آسیب دیده است، عنوان کرد: ۱۲ هزار واحد از این منازل تخریبی بوده که مراحل ساخت آنها آغاز و تعدادی از واحدها به مددجویان تحویل شده است. همچنین تعمیر منازل آسیب دیده در حال انجام است که تا شهریورماه به خانواده‌های سیل‌زده تحویل می شود.

 

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خودروکارعصر تشکلصنعت کار