عصر خدماتفعالیت رسمی «طرح نماد» برای سال تحصیلی ۹۸-۹۹ آغاز شد | عصر خدمات

فعالیت رسمی «طرح نماد» برای سال تحصیلی ۹۸-۹۹ آغاز شد

مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش در دوره آموزشی - توجیهی طرح ملی نماد ویژه مدرسان استانی از آغاز فعالیت رسمی این طرح برای سال ۱۳۹۸ خبر داد.

به گزارش عصر خدمات، مسعود شکوهی در مراسم آغازین دوره آموزشی – توجیهی مدرسین تخصصی طرح ملی نماد ویژه مدرسان استانی، با ذکر اهمیت این طرح ائتلافی در راستای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی گفت: فعالیت طرح ملی  نماد برای سال تحصیلی ۱۳۹۸ از امروز رسماً آغازمی شود. از همه می‌خواهم با اتحاد شناختی، نگرشی و رفتاری کامل در حوزه تخصصی آموزش مهارت‌های ارتباطی به پیشرفت طرح کمک کنند.

وی با اشاره به این که جلسات آموزشی به مدت سه روز برگزار می‌شود از مدرسین درخواست کرد با رویکرد آموزش تخصصی شناسایی، غربالگری، درمان و ارجاع که در طول  این دوره‌ها به آن پرداخته خواهد شد به آموزش مدرسین منطقه‌ای اقدام کنند و از روند اجرای طرح ارزشیابی مستمر داشته باشند.

مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش‌وپرورش افزود: امسال هم ۳۵ منطقه که چهار منطقه آن ازاستان تهران و ۳۱ منطقه آن از سایراستان‌ها است به اجرای کامل طرح ملی نماد می‌پردازند و درتمامی ۷۵۴ منطقه میز نماد منطقه‌ای راه اندازی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، وی در پایان اظهارکرد:۳۲ میز نماد استانی در مراکز مشاوره استانها و یک میز نماد کشوری درشهرتهران ازابتدای مهر ماه شروع به فعالیت خواهند کرد.

 

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهروز سجودیahtخودروکارعصر تشکلصنعت کار