عصر خدماتخبرهای خوش مدیرعامل سازمان آتش نشانی | عصر خدمات

خبرهای خوش مدیرعامل سازمان آتش نشانی

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از بهره‌برداری از ۹ نردبان جدید در مجموعه آتش نشانی خبر داد و گفت: به‌زودی تجهیزات ویژه آتش نشانی همچون دستگاه‌های تنفسی و البسه ویژه آتش‌نشانان وارد کشور خواهد شد.

به گزارش عصر خدمات، مهدی داوری در مراسم بهره برداری از پروژه مجموعه باغ هنر گفت: امروز تعداد ایستگاه‌های آتش نشانی در شهر تهران به ۱۳۱ ایستگاه رسید و به این ترتیب تهران یکی از پر ایستگاه‌ترین شهرهای دنیا در حوزه آتش‌نشانی محسوب می‌شود.

وی افزود: هفت ایستگاه در برنامه آینده توسعه‌ای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران قرار دارد که از این میان دو ایستگاه قدیمی بازسازی و پنج ایستگاه به تعداد ایستگاه‌های آتش نشانی شهر تهران افزوده خواهد شد. با افزایش این پنج ایستگاه تا پایان سال ۹۹ تعداد ایستگاه‌های آتش نشانی شهر تهران به ۱۳۶ ایستگاه خواهد رسید.

داوری در بخش دیگری از صحبت‌های خود به موضوع زمان دسترسی شهروندان به خدمات باکیفیت سازمان آتش نشانی اشاره کرد و گفت: در تلاش هستیم که بتوانیم زمان خدمت‌رسانی شهروندان را سریع‌تر کنیم. شاخص رسیدن شهروندان به این خدمات در حال حاضر ۴ دقیقه و ۱۳ ثانیه است اما این به این مفهوم نیست که ما می‌توانیم همه موارد را در شهر تهران پوشش دهیم. بی‌تردید برخی خلأها در برخی از نقاط شهر تهران وجود دارد. لذا بر همین اساس طرح‌های توسعه‌ای در دستور کار این سازمان قرار دارد.

وی تاکید کرد: زمان فعلی دسترسی شهروندان به خدمات آتش نشانی زمانی مناسب در استانداردهای جهانی محسوب می‌شود.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از بهره‌برداری ۹ دستگاه نردبان خبر داد و گفت: امروز ۹ دستگاه نردبان مورد بهره برداری قرار گرفت؛نردبان‌هایی که در آخرین روزهای سال گذشته با حمایت شهردار تهران وارد کشور شد. این نردبان‌ها ارتفاعی بین ۳۰ تا ۶۴ متر دارند البته تجهیزات دیگری همچون دستگاه‌های تنفسی و البسه ویژه آتش‌نشانی نیز تا چند ماه آینده وارد کشور خواهد شد.

 

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهروز سجودیahtخودروکارعصر تشکلصنعت کار