عصر خدماتاستقرار ۵۰ شرکت در مرکز نوآوری بانوان/افتتاح ۲ مرکز دیگر تا پایان سال | عصر خدمات

رییس دانشگاه علم و صنعت خبر داد

استقرار ۵۰ شرکت در مرکز نوآوری بانوان/افتتاح ۲ مرکز دیگر تا پایان سال

رییس دانشگاه علم و صنعت ایران راه اندازی مراکز رشد را از اهداف دانشگاه های نسل سوم و چهارم دانست و گفت: بر این اساس اقدام به راه اندازی اولین مرکز رشد کردیم که ۵۰ شرکت در ان مستقر شده است.

به گزارش عصر خدمات، جبارعلی ذاکری در مراسم افتتاح مرکز نوآوری بانوان دانشگاه علم و صنعت با بیان اینکه راه‌اندازی این مرکز با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ستاد اجرایی فرمان امام راه اندازی شد، از افتتاح دو مرکز نوآوری تا پایان سال خبر داد.

وی تکمیل اکوسیستم نوآوری را از اهداف برنامه راهبردی چهارم این دانشگاه ذکر کرد که در حال اجرا است و یادآور شد: این هدف جزو اهداف دانشگاه‌های نسل سوم و چهارم است و بر این اساس از چند سال قبل اولین مرکز رشد این دانشگاه راه‌اندازی شد.

ذاکری با بیان اینکه در این مرکز ۵۰ شرکت مستقر شدند، خاطر نشان کرد: به دلیل محدودیت‌های فیزیکی موفق به توسعه این مرکز نشدیم که امیدواریم با همکاری نهادهای مربوط شاهد توسعه این مرکز باشیم.

رییس دانشگاه علم و صنعت با اشاره به راه‌اندازی اولین مرکز نوآوری در این دانشگاه، ابراز امیدواری کرد که راه‌اندازی اولین مرکز نوآوری زنان در این دانشگاه پویایی لازم را ایجاد کند.

 

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهروز سجودیahtخودروکارعصر تشکلصنعت کار