عصر خدماتبررسی تخصیص ظرفیت‌های فراخوان ۹۸ برای جذب هیئت علمی از امروز آغاز می شود | عصر خدمات

بررسی تخصیص ظرفیت‌های فراخوان ۹۸ برای جذب هیئت علمی از امروز آغاز می شود

رضوان طلب گفت: از امروز ۵ شهریور تا ۱۶ شهریور؛ مرکز نظارت و ارزیابی آموزش عالی تقاضا‌ها و اعلام نیاز‌ها برای جذب هیئت علمی را بررسی می‌کند و در نهایت پس از تطبیق نیاز‌ها و تایید مرکز نظارت تخصیص‌ها صورت می‌گیرد.

به گزارش عصر خدمات، محمد رضا رضوان طلب، معاون وزیر علوم و رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی درباره جذب اعضای هیات علمی برای فراخوان شهریور ماه گفت: جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از ۱۹ مرداد شروع و تا ۴ شهریور ادامه دارد و دانشگا‌ها فرصت دارند تا نیاز‌های خود را برای جذب اعضای هیات علمی اعلام کنند.

رضوان طلب در ادامه بیان کرد: پس از اعلام نیاز دانشگاه ها، تخصیص ظرفیت و بررسی نیاز‌ها توسط مرکز نظارت و ارزیابی آموزش عالی صورت می‌گیرد که از ۵ شهریور تا ۱۶ شهریور؛ این مرکز تقاضا‌ها و اعلام نیاز‌ها را بررسی میکند و درنهایت پس از تطبیق نیاز‌ها و تایید مرکز نظارت؛ که از ۲۰ شهریور تا ۲۵ شهریور زمانبندی شده است، تخصیص‌ها صورت میگیرد.

به گزارش خبرنگار میزان، دانشگاه‌ها نیز از ۲۰ تا ۲۵ شهریورماه فرصت دارند که نیاز خود را با تأییدیه مرکز نظارت و ارزیابی آموزش عالی تطبیق دهند.

ثبت نام متقاضیان جذب هیئت علمی در دانشگاه ها و مؤسسات تابع وزارت علوم تحقیقات و فناوری نیز از ۲۶ شهریورماه آغاز شده و تا ۶ مهر ۹۸ ادامه خواهد داشت.

فرآیند رسیدگی در دانشگاه‌ها نیز از ۱۳ مهرماه آغاز و تا ۱۳ دی‌ماه ادامه خواهد داشت.

بررسی مرکز جذب و طرح پرونده ها در هیئت مرکزی جذب از ۱۴ دی‌ماه آغاز و تا ۲۹ بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت.

 

منبع: میزان

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهروز سجودیahtخودروکارعصر تشکلصنعت کار