عصر خدماتارائه اقلام غذایی به هیات‌ها در فروشگاه‌های شهروند و اتکا | عصر خدمات

ارائه اقلام غذایی به هیات‌ها در فروشگاه‌های شهروند و اتکا

رئیس ستاد رویداد عطر سیب گفت: اقلام غذایی و ضروری هیئت های مذهبی دارای مجوز در فروشگاه های منتخب شهروند و اتکا ارائه می شود.

به گزارش عصر خدمات، به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران، محی الدین فاضلیان با اشاره به ارائه تسهیلات برای هیئت های مذهبی سطح شهر تهران، گفت: هیئت های دارای مجوز سازمان تبلیغات اسلامی می توانند با مراجعه به سایت عطر سیب به نشانی www.atresib.tehran.ir با ارائه کد مجوز هیئت، ثبت اطلاعات شخصی و بارگذاری تصویر کارت ملی نماینده هیئت برای دریافت اقلام ضروری ایام محرم ثبت نام کنند.

وی ادامه داد: پس از ثبت نام، در صورت تایید سازمان تبلیغات اسلامی کد رهگیری برای هیئت صادر شده و نماینده معرفی شده برای دریافت اقلام می تواند به شعبه های منتخب فروشگاه های شهروند و اتکا مراجعه کند.

به گفته رئیس ستاد رویداد عطر سیب، در این طرح مواد غذایی از جمله روغن، چای، برنج، زعفران، خرما و گلاب با قیمت تمام شده بدون سود به هیئت ها ارائه می شود.

فاضلیان با اشاره به اینکه پیامک تایید کد رهگیری برای هیات‌های مورد تایید ارسال می شود، افزود: هیئت‌ها برای خرید از فروشگاه اتکا تنها فقط یکبار می‌توانند مراجعه کنند اما خرید چند باره از فروشگاه شهروند بلامانع است.

وی در مورد ارائه گوشت و مرغ به هیات‌ها گفت: تنها در فروشگاه اتکا گوشت گرم به هیئت ها ارائه می شود.

رئیس ستاد رویداد عطر سیب با بیان اینکه این طرح تا ۱۷ شهریور اجرا می شود، اظهار کرد: مسئولان هیئت‌ها می‌توانند به فروشگاه‌های شهروند بیهقی، آزادگان، المپیک، شهرری و بهاران و همچنین فروشگاه‌های اتکا شهید چمران (حسن آباد)، رجایی، شهرری، نوبنیاد و فکوری مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهروز سجودیahtخودروکارعصر تشکلصنعت کار