اخبارخودرو

آریا دیزل با نشان جدید کاما در جاده های کشور

لاماری ایما

شرکت آریا دیزل در خلال نمایشگاه اصفهان از نشان جدید خود با نام کاما با سه محصول جدید و کامیون جدید ۲۶ تن از نشان سی اند سی رو نمایی کرد.

به گزارش عصر خدمات ،مهدی نیازی قائم مقام و عضو هیئت مدیره آریا دیزل در خصوص سه محصول جدید از نشان کاما این شرکت بیان کرد: با توجه به نیاز بازار در سگمنت کامیونت سه محصول جدید با ظرفیت ۶تن و ۹تن به صورت اتاق یک و نیم (با جای خواب)، بدون جای خواب عرضه خواهد شد.

وی ادامه داد:با توجه به نماینده رسمی کامیون های سی اند سی و رنو تراک، محصولی جدید از نشان سی ان سی ۶ در ۲ با ظرفیت ۲۶ تن در طی این مراسم رونمایی شد.

نیازی در ادامه افزود: همیشه خلع کامیون ۲۶ تن با گیربکس اتوماتیک در بازار وجود داشت که ما با این محصول جدید سعی در برطرف کردن این خلع شدیم. کامیون ۲۶ تن سی اند سی اولین کامیون اتوماتیک در‌ این سگمنت است.

وی تصریح کرد :کامیون سی اند سی ۲۶ تن باری با توان بیشتری‌ نسبت به رقبا عرضه شده است تا بتواند در جاده های ناهموار کشور بدون کم و کاست تردد کند. این محصول با توان ۵۲۰ اسب بخار قدرت میتواند گزینه خوبی برای حمل و نقل سوخت و تربار قرار بگیرد.

وی در ادامه در خصوص کامیونت های کاما افزود: کامیونت های کاما در استودیو تورین ایتالیا طراحی و توسعه یافته است و حتی کنترل کیفی این محصول توسط یک شرکت ایتالیایی صورت گرفته است.

نیازی در خصوص خدمات پس از فروش ‌محصولات نشان کاما افزود: تمامی شرکت های فعال محصولات خود را با دوسال خدمات پس از فروش ارائه کرده اند اما نشان کاما با سه سال گارنتی‌خدمات پس‌ از فروش عرضه خواهند شد که نشان از کیفیت و استقامت بالای محصولات این نشان دارد.

وی گفت: کامیونت های کاما تمامی استاندارد های ۸۵ گانه اروپا را پاس کرده است و مجهز به ترمز اضطراری از طریق رادار خط خوان جاده شده است.

وی یادآور شد : کامیونت های کاما توسط کاما در جاده های کشور و شرایط مختلف آب و هوایی تست شده است و حتی ما به کسب‌کارهایی که بیشترین استفاده از این سگمنت محصول را دارند کامیونت های کاما را در اختیار قرار دادیم تا مورد تست های جاده ای قرار بگیرد، از این شرکت ها خواسته شد تا از ظرفیت مجاز بیشتر بارگیری کنند تا استقامت این محصول سنجیده شود.

در آینده اطلاعات تکمیلی نظیر قیمت و زمان عرضه اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا