اخباربرگزیده هاخودرو

ادامه طرح فروش خودروسازی فردا/ فروش کراس اور SX5 با قیمت قطعی+ تصاویر

لاماری ایما https://lamari.ir/

به گزارش خبرنگار عصر خدمات، خودرو کراس اور SX5 که یکی از ارزان ترین خودروهای کراس آور کامپکت اتوماتیک بازار ایران است، در خطوط تولید شرکت خودروسازی فردا در شهر سمنان ساخته می شود. این خودرو که با برند ((FARDA)) به بازار عرضه خواهد شد، در حال حاضر در 60 روز کاری به مشتریان تحویل داده می شود.

در این رابطه محمدرضا آریان نژاد مدیر مارکتینگ خودروسازی فردا بیان کرد: شرکت خودروسازی فردا برای سال جاری برنامه تولید 1 هزار دستگاه خودروی کراس اور SX5  را محقق می کند و در سال آینده نیز  از این خودرو را به فروش می رساند.

وی ادامه داد: تولید مدل SX5 با 20 درصد داخلی سازی آغاز شده است و در یک برنامه 2 ساله به سمت 40 درصد داخلی سازی حرکت می کنیم و در سال آینده برنامه تولید 10 هزار دستگاهی را داریم.

این مدیر خودروسازی فردا اظهار کرد: در حوزه داخلی سازی سعی داریم مسیر تعمیق را ادامه بدهیم اما این روند باید با توجه به آهنگ تولید شکل بگیرد. ضمن این که در شرایط فعلی نیز این خودرو با قیمت فروش 589میلیون تومان و تحویل 60 روزه در رده مناسبی از بازار قرار دارد.

آریان نژاد در خصوص روش فروش این خودرو نیز گفت: خودروسازی فردا تنها زمانی یک محصول را به فروش می رساند که آن خودرو روی خط تولید کارخانه موجود باشد. از این رو روش پیش فروش های بلندمدت مد نظر قرار نگرفته است.

وی در خصوص خدمات پس از فروش خودرو کراس اور SX5 گفت:  به دلیل تجربه طولانی که در همکاری با خودروسازان کره ای و چینی کسب کرده ایم، در این بخش نگرانی نداریم. زیرا بیش از 130 نمایندگی فعال ما در سراسر کشور در حال حاضر خدمات گسترده ای را به محصولات به بیش از 250 هزار خودرو کره ای و چینی که قبلا در سبد فروش ما قرار داشتند، ارائه می کنند و همین نمایندگان با آموزش و سازماندهی که صورت گرفته است، خدمات پس از فروش SX5  را نیز ارائه می کنند.

 

آریان نژاد بیان کرد: خودروسازی فردا برای تحویل خودروهای SX5 در اسفندماه سال جاری تلاش می کند و در طرح فروش فعلی خریداران می توانند از طرح تخفیف 40 میلیون تومانی استفاده کنند که به این ترتیب به جای 629 میلیون تومان، مبلغ 589 میلیون تومان پرداخت می کنند.

يكي از مدیران خودروسازی فردا با تشریح جزئیات طرح فروش افزود: در این طرح خریداران 50 درصد قیمت خودرو را پرداخت می کنند. سپس بعد از یک ماه 20 درصد دیگر را پرداخت خواهند کرد. در این طرح سود مشارکت 18 درصدی برای خریداران در نظر گرفته شده است که در زمان تحویل از مبلغ باقی مانده نهایی خودرو کسر خواهد شد. ضمن این که فروش با قیمت قطعی انجام می شود.

خریداران این خودرو می توانند برای اطلاع از جزئیات بیشتر و نجوه خرید این خودرو به سایت خودروسازی فردا  مراجعه کنند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا