اخبارخدمات شهریخدمات مشاوره و رفاهیویژه ها

اعتراض رسانه‌ها به طرح ترافیک خبرنگاری بررسی می‌شود

لاماری ایما https://lamari.ir/

به گزارش عصر خدمات، مناف هاشمی صبح امروز در حاشیه حضورش در صحن علنی شورای اسلامی شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران گفت: اعضای شورای اسلامی شهر تهران در جلسه امروز یک فوریت اقدام یکپارچه بلیت الکترونیک را به تصویب رساندند که براساس آن در مورد ارائه تخفیف به سربازان، خانواده‌های شهدا و بازنشستگان شهرداری، افراد تحت پوشش کمیته امداد و … ارائه می‌شود که در این جلسه کلیات این طرح به تصویب رسید.

وی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه روز گذشته شهرداری و ایران خودرو گفت: روز گذشته تفاهم نامه ساخت ۸۰۰ اتوبوس و مینی بوس بین شهرداری تهران و ایران خودرو به تصویب رسید.

معاون حناچی با بیان این که از این تعداد ۳۰۰ مینی بوس و ۵۰۰ اتوبوس به مدت یک سال ساخته می‌شود گفت: البته مقرر شده تا پایان شهریور ماه ۱۲۰ دستگاه اتوبوس و ۱۳۰ دستگاه مینی بوس به شهرداری تهران تحویل داده شود.

وی در مورد ارزش ریالی این تفاهم نامه نیز گفت: حدود ۴۰۰ میلیارد تومان ارزش ریالی این تفاهم نامه است که بخش یا زآن را به عناون پیش پرداخت ارائه کرده و الباقی به صورت نقد و غیر نقد پرداخت می‌شود.

مناف هاشمی همچنین در مورد طرح ترافیک خبرنگاران گفت: سهمیه بندی‌ها تعیین شده و تعداد به رسانه‌ها ابلاغ شده، اما برخی رسانه‌ها اعتراض داشتند که در حال بررسی اعتراضات هستیم.

 

منبع: میزان

 

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا