اخبارخدمات مشاوره و رفاهیخدمات نهاد های اجتماعی

اعلام منتخبان مسابقه آشنایی با قرآن خانواده شهدا و ایثارگران

به گزارش عصر خدمات، اسکندر یارنسب اظهار کرد: این مسابقه در ماه مبارک رمضان سال جاری با شرکت قریب به ۹ هزار نفر از جامعه ایثارگری برگزار شد که در ۱۴ تیرماه به مناسبت هفته کرامت، ۶۰ نفر به‌قیدقرعه برگزیده شدند.

مدیر کل فرهنگی بنیاد شهید افزود: مسابقه فرهنگی آشنایی با قرآن با محوریت اطلاعات عمومی و ایثار و شهادت برگرفته از جلد یک کتاب «آشنایی با قرآن» نوشته استاد شهید مرتضی مطهری و اطلاعات عمومی مشتمل بر مناسبت‌های مختلف شمسی و قمری به‌صورت ۳۰ سؤال چهارگزینه‌ای طراحی‌شده بود که در ماه مبارک رمضان به‌صورت مجازی از طریق سایت نوید شاهد ویژه عموم مردم برگزار شد.

وی ادامه داد: فراخوان این مسابقه در سایت‌های قرآنی ایثار، نوید شاهد و ایکنا، مدارس، دانشگاه‌ها و استان‌های سراسر کشور منتشرشده بود و در ماه مبارک رمضان سال جاری با شرکت ۸۷۷۳ نفر از جامعه ایثارگری و عموم مردم برگزار شد.
مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد خاطرنشان کرد: در ۱۴ تیر ماه به مناسبت هفته کرامت، از ۲۹۹ نفری که به‌ همه سؤالات پاسخ صحیح دادند ۶۰ نفر به‌قیدقرعه برگزیده شدند.

مرتضی ابوالخیریان از سمنان، قاسم احسانی از تهران، امیر ارسلان اسدی حسن آبادی جانباز از کرمانشاه، حمیدرضا اسفندی از سمنان (شاهرود)  و علی اسلامی از تهران پنج نفر اول این مسابقه فرهنگی هستند.

 

منبع: ایرنا

 

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا