اخباراقتصاد کلانتاپ

تحقق اجرایی شدن ۴ میلیون پروژه نهضت ملی مسکن با تسریع پرداخت تسهیلات ساخت

عضو هئیت مدیره انبوه سازان مسکن گفت: با پرداخت تسهیلات ساخت پروژه های نهضت ملی مسکن شاهد محقق شدن این پروژه ها در مدت زمانی کوتاه خواهیم بود.

به گزارش عصر خدمات، حسن محشتم عضو هئیت مدیره انبوه سازان مسکن گفت: در حال حاضر روند پرداخت تسهیلات ساخت با توجه به سخت گیری های بانک‌ها چندان مناسب نیست این در حالی است که بخش عمده ای از ساخت وساز در گرو پرداخت تسهیلات ساخت است.

به گفته عضو هئیت مدیره انبوه سازان مسکن استان تهران بسیاری از پروژه های نهضت ملی مسکن در استان تهران در صورت تامین اعتبارات و منابع مالی سرعت بیشتری می گیرند و از سوی دیگر ما شاهد کاهش قیمت تمام شده هزینه های پروژه ها می شویم.

او می‌گوید: بخش عمده از سازندگان و انبوه‌سازان اعلام کرده اند که تنها یک بانک در پرداخت تسهیلات ساخت همکاری می کند و برخی از بانک ها هم تنها در یک بازه زمانی کوتاه که پس از مصوبات شورای عالی مسکن است اقدام به پرداخت می‌کنند و پس از آن دوباره قطع می‌کنند.

محشتم اظهار کرد: باید تمامی دستگاه ها در این حوزه همکاری لازم را داشته باشند تا شاهد اجرایی شدن هرچه زودتر پر‌وژه های نهضت ملی مسکن در تمامی شهرها باشیم.

برای خواندن اخبار بازار سرمایه و اخبار اقتصادی اینجا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا