اخبارخدمات شهریویژه ها

ترافیک در آزادراه قزوین-کرج و تردد روان در جاده های تهران-شمال/ 10 جاده مسدود است

لاماری ایما https://lamari.ir/
به گزارش عصر خدمات، ایمان محرابی نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور‌، اظهار کرد: بر اساس اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.
بیشترین ترافیک جاده ها بین ساعات 17 تا 18
وی درباره آمار تردد خودرو در جاده ها در شبانه روز گذشته تصریح کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل ا‌ز 2273 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری نسبت به روز قبل  0.9  درصد  افزایش  نشان می‌دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 17.9 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.
 آزادراه‌ کرج-تهران پرترددترین جاده کشور در شبانه روز گذشته
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اضافه کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه‌ کرج-تهران با 113 هزار و 889 تردد، آزادراه کرج-قزوین با 109 هزار و 207 تردد و آزادراه تهران-کرج‌ با 102 هزار و 67 تردد ثبت شد.
 10 جاده مسدود است
محرابی نیا اظهار کرد:‌ در حال حاضر جاده پونل – خلخال، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، جاده شهداد-نهبندان، محور فرعی شمشک-دیزین و جاده قزوین – همدان در کیلومتر 110 به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
وی بیان کرد: در حال حاضر کماکان محور سروآباد-پاوه، محور گنج نامه-تویسرکان، محور وازک-بلده در مازندران، محور‌‌ خرم‌آباد-پلدختر و جاده فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل کاهش ایمنی مسدود است.
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اضافه کرد: محور پدافند جنوب غرب – امیدیه در استان خوزستان که پیش از این به دلیل نبود ایمنی مسدود بود، باز شد.
ترافیک در آزادراه قزوین-کرج و تردد روان در جاده های تهران-شمال
محرابی نیا درباره وضعیت ترافیکی محورهای منتهی به شمال کشور اظهار داشت: در حال حاضر در محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه‌، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت و در مسیر رفت و برگشت، ترافیک روان است.
وی با بیان اینکه در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم، از بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج محدوده مهرویلا و ترافیک نیمه سنگین حدفاصل ساسانی تا پل فردیس خبر داد.
 انسداد ساعتی محور کندوان در 3 روز هفته
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها تصریح کرد: طبق اطلاعیه های قبلی محور کندوان حدفاصل کیلومتر 5 تا 15 از مرزن آباد تا دزدبن از 8 دی تا 12 اسفند از ساعت 08:00 تا 17:00 روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته غیر از ایام تعطیلات رسمی و روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چندروزه به‌ دلیل اجرای عملیات ترانشه برداری و اصلاح مسیر، کماکان مسدود است و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.
منبع: فارس
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا