اخبارخودرو

تقدير گروه خودروسازي سايپا از پليس راهور فراجا

لاماری ایما

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا با تقدير از عوامل پليس راهور فراجا گفت: در سال جاري و در راستاي تحقق شعار سال، خدمات و همكاري شايسته اي از سوي پليس راهور فراجا با گروه خودروسازي سايپا انجام شده است.

به گزارش عصر خدمات، حسين كاظمي با بیان مطلب فوق افزود: در راستای همکاری سایپا و پلیس راهور فراجا در روز 29 فروردين ماه، 14 هزار دستگاه از خودروهاي مشتريان گروه سایپا شماره گذاري شد.

او افزود: همراهي و همياري پليس راهور براي سرعت بخشی در فرآيند شماره گذاري و سرعت بخشي در خروج خودروها از پاركينگ و تحويل آن به مشتريان باعث جلب رضايت مشتریان و ثبت ركوردي شده که قابل قدردانی است.

معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب که تولید را به عنوان یکی از کلیدهای نجات کشور از مشکلات اقتصادی عنوان کرده اند افزود: در راستاي تحقق شعار سال و با عنايت به اينكه ” تولید” یکی از پایه های اساسی اقتصاد کشور است همكاري و همياري تمام بخش هاي مرتبط با صنعت خودرو با هدف تسهيل در توليد خودروهاي داخلي و تسريع در تحويل آن به مشتريان يك امر ضروري است که این موضوع در همکاری متقابل سایپا و پلیس راهور مشهود است.

منبع: سایپا نیوز

برای خواندن اخبار خودرو و اخبار اقتصادی اینجا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا