اخبارخودروویژه ها

تقویت دوربین‌های کنترل ترافیک دردستورکار

لاماری ایما https://lamari.ir/

به گزارش عصر خدمات، سردار حسین اشتری در قرارگاه کاهش تصادفات ناجا که به صورت ویدئو کنفرانسی با حضور فرماندهان انتظامی استان های سراسر کشور برگزار شد، اظهار داشت: همه فرماندهان استان ها مکلفند با تمام توان در راستای کاهش تصادفات برنامه ریزی و اقدام کرده و تمام ‌بخش های مسئول در حوزه کاهش تصادفات، باید اقدامات عملی و کارآمد داشته باشند.

وی با تاکید بر تقویت ITS و دوربین‌های مدیریت و کنترل ترافیک و تخلفات در شهرها و جاده ها با کمک شهرداران و ادارات حمل و نقل جاده ای در استان ها، عنوان کرد: ارائه خدمات به مردم باید تسهیل شود.

فرمانده نیروی انتظامی‌ بر روند ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی که در قالب طرح فوق العاده از 18 آبان ماه شروع شده و تا 18 دی ماه ادامه دارد، تاکید کرد و ادامه داد: ترخیص موتورسیکلت های رسوبی در پارکینگ ها را به صورت مستمر دنبال کنید تا اموال مردم به آسانی تحویل شود.

سردار اشتری با بیان اینکه صیانت از سلامت روحی و جسمی کارکنان پلیس و معیشت آنان بسیار مهم است و فرماندهان به این مهم توجه کنند، اضافه کرد: توسعه و تقویت ناوگان موتوری پلیس راهور در اولویت قرار گیرد و پشتیبانی های لازم صورت پذیرد.

وی بر نقش و مسوولیت دیگر سازمان‌ها در ارتقاء ایمنی ترافیک و تلاش همه جانبه برای کاهش تصادفات اشاره کرد و گفت: توسعه سامانه های هوشمند و ارائه خدمات با استفاده از فن آوری های نوین و خدمات غیرحضوری مدنظر قرار گیرد.

منبع: فارس

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا