اخبارخدمات شهریخدمات مشاوره و رفاهیویژه ها

تولید ماسک، گان و شیلد در کتابخانه علامه طرشتی

لاماری ایما https://lamari.ir/

به گزارش عصر خدمات،  و به نقل از روابط عمومی فرهنگ‌سرای ابن‌سینا، بیش از 2 ماه است «جمعیت مردمی امام رضایی‌ها» با همکاری فرهنگ‌سرای ابن سینا، به تولید ماسک، شیلد و گان پزشکی مشغول است.

کمی پس از شیوع کرونا و حضور گروه‌های مردمی و جهادی برای کمک‌رسانی به کادر بهداشت و درمان در حوزه‌های مختلف، «جمعیت مردمی امام رضایی‌ها‌» نیز برای مشارکت در این امر مهم به صورت دوشیفت در محل کتابخانه علامه طرشتی فعالیت‌های مقابله با کرونایی را آغاز کرد.

طرح تهیه و استریل ماسک، شیلد و گان پزشکی توسط این جمعیت با 27 چرخ خیاطی و 30 نفر از بانوان جهادی از فروردین 99 آغاز شده و هم‌چنان ادامه دارد و تاکنون بیش از 5000 ماسک تک‌لایه، 40000 ماسک سه‌لایه، 10000 شیلد، بیش از 4000 گان و 60000 گان چسب‌زده تولید و با هماهنگی سازمان انرژی اتمی استریل شده است.

این تولیدات تاکنون در برخی بیمارستان‌های دولتی تهران مانند بیمارستان امیراعلم و 8 استان مازندران، گیلان، گلستان، قم، لرستان، فارس و اصفهان توزیع و در اختیار مردم و کادر درمان قرار گرفته است.

در کنار تهیه این اقلام بهداشتی، توزیع آبمیوه طبیعی و بسته‌های غذایی برای آسیب‌دیدگان کرونا نیز جزء فعالیت‌های این جمعیت بوده است.

«امام رضایی‌ها» یک جمعیت خیریه و مردمی است که کار اصلی خود را مشارکت در امداد و فوریت‌ها می‌داند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا