اخباربازار سرمایهتاپ

حدود ۱۵۵ میلیارد تومان از سهام سرخابی‌ها در فرابورس به فروش رفت

با گذشت ۶ روز از آغاز پذیره نویسی سهام باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در فرابورس، ۱۵۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان از سهام دو باشگاه خریداری شده است

به گزارش عصر خدمات،با اتمام دوره ثبت سفارش طی امروز (یکشنبه ۲۲ اسفند) در نماد‌های معاملاتی استقلال و پرسپولیس، حجم تقاضای خرید در نماد معاملاتی استقلالح ۱ معادل ۲۵۲،۱۲۴،۶۶۰ سهم و در نماد معاملاتی پرسپولیسح ۱ نیز ۲۴۳،۸۴۵،۶۳۸ سهم در سامانه فرابورس ثبت شده است.

پذیره نویسی سهام جدید ناشی از سلب حق تقدم در افزایش سرمایه شرکت‌های فرهنگی ورزشی استقلال ایران و پرسپولیس از روز یکشنبه ۱۵ اسفند به ترتیب در قیمت‌های ۲۹۱  و ۳۳۸ تومان آغاز شده است.

پذیره نویسی ۱.۲۳۶.۰۹۹.۶۵۶ سهم از سهام جدید شرکت فرهنگی ورزشی استقلال ایران (سهامی عام) در نماد معاملاتی (استقلالح ۱) و ۱.۰۳۴.۸۴۰.۵۶۷ سهم از سهام جدید شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس (سهامی عام) در نماد معاملاتی (پرسپولیسح ۱) ناشی از سلب حق تقدم هر کدام به ارزش به حدود ۳۵۰ میلیارد تومان به روش ثبت سفارش از ۱۵ اسفند تا ۳۰ روز کاری ادامه دارد.

بر اساس اطلاعیه فرابورس حداقل سهام قابل خریداری توسط کد‌های معاملاتی حقیقی و حقوقی یک (۱) سهم و حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی در نماد معاملاتی (استقلالح۱) تعداد ۱،۰۳۰ سهم و در نماد معاملاتی (پرسپولیسح۱) تعداد ۸۸۵ سهم است.

 

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا