اخبارتاپصنعت و تجارت

سخنگوی صنعت برق؛ آخرین ماه اجرای طرح پاداش صرفه‌جویی برق از امروز آغاز شد

مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: آخرین ماه اجرای طرح پاداش صرفه جویی و آخرین فرصت برای رایگان کردن قبوض مشترکان خانگی از امروز آغاز شد.

به گزارش عصر خدمات،  مصطفی رجبی مشهدی با بیان اینکه میزان مصرف برق کشور روز گذشته به ۷۱ هزار و ۴۰۰ مگاوات رسید، گفت: این میزان در مقایسه با روز مشابه سال گذشته که میزان مصرف ۶۴ هزارو ۵۰۰ مگاوات بوده است، نزدیک به ۷۰۰۰ مگاوات افزایش مصرف را نشان می‌دهد که بی‌سابقه است.

سخنگوی صنعت برق یادآور شد: امسال طرح پاداش کاهش مصرف برق خانگی با هدف تأمین برق پایدار برای تمامی مشترکان و متناسب با اقلیم مناطق مختلف کشور طراحی شده است.

وی افزود: اجرای این طرح از ابتدای خرداد آغاز شده و تا پایان شهریور ماه ادامه دارد و تمامی مشترکان حتی پرمصرف‌ها هم می‌توانند با کاهش مصرف برق خود نسبت به دوره مشابه سال گذشته از دریافت قبوض سنگین جلوگیری و به ازای هر کیلووات ساعت کاهش مصرف تا ۲,۰۰۰ تومان پاداش دریافت کنند.

رجبی مشهدی در پایان ضمن تشکر از همراهی خوب مشترکان خانگی که تاکنون در این طرح شرکت کردند گفت: انتظار می‌رود با مشارکت همگانی و به ویژه پرمصرف‌ها برق پایدار برای تمامی هم‌وطنان و بخش‌های مختلف تأمین شود.

برای خواندن اخبار خودرو و اخبار اقتصادی اینجا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا