اخبارتاپصنعت و تجارت

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی: همه درخواست‌ها برای کارت سوخت را پاسخ دادیم/۸۰۰ هزار کارت مازاد داریم

مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با تاکید بر اینکه مشکلی برای تامین کارت سوخت در کشور وجود ندارد، گفت: در حال حاضر ۸۰۰ هزار کارت سوخت مازاد در شرکت پخش موجود است و تا امروز به تمامی در خواست‌ها مبنی بر دریافت کارت سوخت پاسخ داده‌ایم.

به گزارش عصر خدمات، علی‌اکبر عرب‌عامری، درخصوص آخرین وضعیت توزیع کارت سوخت به متقاضیان، اظهار کرد: اوایل سال قبل یک میلیون تقاضای کارت سوخت داشتیم اما کارت خام موجود نبود، با این حال سه تا چهار میلیون تقاضا را سال گذشته پاسخ دادیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر هیچ انتظاری برای کارت سوخت وجود ندارد، گفت: متقاضی بعد از اینکه درخواست خود را ثبت می‌کند سریعا به آن پاسخ می‌دهیم و در این بخش با مشکل مواجه نیستیم.

به گفته مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، اکنون ۸۰۰ هزار کارت سوخت مازاد وجود دارد و هیچ مشکلی برای پاسخ به تقاضا نیست و در زمان کوتاهی فرایند تحویل کارت سوخت به متقاضی انجام می‌شود.

عرب‌عامری افزود: اگر متقاضیان اکنون شاهد تاخیری یک روز تا یک ماه در فرایند این کار هستند به دلیل فرایند تولید و توزیع است و هیچ مشکلی برای کارت خام نداریم.

وی با تاکید بر اینکه درخواستی مبنی بر اینکه کار آن انجام نشده باشد وجود ندارد و هیچ دیتایی در انتظار صدور کارت نداریم، تصریح کرد: علت این موضوع نیز وجود کارت خام است و باتوجه به اینکه در این مساله مشکلی نداریم فرایند صدور کار سوخت کوتاه شده است.

مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با بیان اینکه باتوجه به میزان تقاضاها به دیتاها جواب داده می‌شود، گفت: در گذشته به دلیل نبود کارت خام امکان شخصی سازی وجود نداشت اما اکنون شرایط مناسب است.

عرب‌عامری با بیان اینکه تراشه کارت سوخت توسط چند شرکت محدود در دنیا انجام می‌شود و همه کشورها نیاز خود را از این طریق تامین می‌کنند، اظهار کرد: فرایند بارگزاری اطلاعات در داخل کشور انجام می‌شود که زمان آن نیز اکنون بسیار کوتاه شده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا