اخبارخودرو

شیراز میزبان سایپا دیزل شد/ حضور جمعی از محصولات جدید سایپا دیزل در بیستمین نمایشگاه بین اللملی خودروی شیراز

بیستمین نمایشگاه خودروی شیراز با حضور محصولات شرکت سایپا دیزل در حال برگزاری است. شرکت سایپا دیزل با وسعت دادن سبد محصولات خود با کامیون باری KR285 و کامیون کمپرسی KC و کامیون کشنده KL که جدیدترین محصولات این شرکت به این نمایشگاه آمده است.

به گزارش عصر خدمات، سایپا دیزل که از گذشته در میان خودروسازان معروف به همکاری با نشان های معروف است حال با تنوع محصولات خود قصد دارد تا بیشترین سهم بازار را از آن خود کند.
کامیون KC که برای کاربری کمپرسی طراحی و تولید شده برای اولین بار در نمایشگاه شیراز برای عموم به نمایش گذاشته شد. این کامیون با یک موتور 465 اسب بخاری که توانسته استاندارد آلایندگی یورو 6 را اخذ کند به بازار عرضه خواهد شد. این کامیون نیروی موتور را از طریق گیربکس دستی 16 حالته از نشان شناخته شدهZF به چرخ ها منتقل می کند. از دیگر مزیت های این کامیون داشتن ترمز اضطراری پیشرفته(AEBS)، سیستم ترمز ممانعت از برخورد از روبرو، هشدار رانندگی بین خطوط (LDWS) و سیستم کنترل پایداری (ESC) برخوردار است.
کامیون کشنده KX که نسخه قبلی آن با موتور 480 اسب بخار در جاده ها در حال تردد و کار است حال با یک موتور520 اسب بخاری تولید و عرضه می شود. گیربکس این کشنده جدید سایپا دیزل از نشان ZF و مدل آن ترکسون است. مدل ترکسون گیربکس ZF یکی از قدرت مند ترین گیربکس های تولید شده توسط این نشان شناخته می شود.
محصول دیگر کامیون‌ KR با کاربری باری و کامیون کشنده KL دو محصول تازه دیگر سایپادیزل است که در سال گذشته رونمایی شده بود و در این نمایشگاه هم حضور پیدا کرده است. بنا به گفته مهندسان محصول سایپا دیزل این خودرو با آب و هوای کشور ما هماهنگ شده که این موضوع باعث محبوبیت در میان خریداران و رانندگان خودروهای سنگین شده است.
در این نمایشگاه سگمنت دیگری از خودرو های کارو تجاری از سایپا دیزل حضور دارد. کامیونت فوتون محصولی دیگر از این خودرو ساز است که با ظرفیت 6 تن در حال عرضه است. یکی دیگر از تفاوت ها با نسخه قبلی افزایش قدرت موتور از 145 به 155 اسب بخار است. فوتون های جدید به صورت کلی با کابین جدید عرضه می شوند. این محصول نیز درسال گذشته رونمایی شد، نام جدید کامیونت های فوتون سایپا دیزل M4 است. این خودرو با بهینه شدن سیستم اتاق سعی شده است تا رفاه بیشتری برای راننده را در طول مسیر ایجاد کند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا