اخباربرگزیده هاخدمات شهریخدمات مشاوره و رفاهیویژه ها

طرح ترافیک خبرنگاران تا زمان تخصیص سهمیه سال جاری اعتبار دارد/ بررسی تخصیص سهمیه خبرنگاران

لاماری ایما https://lamari.ir/

به گزارش عصر خدمات، عمار سعیدیان‌فر با بیان اینکه تا زمانی که سهمیه طرح ترافیک سال ۹۹ خبرنگاران تخصیص داده نشود، طرح ترافیک خبرنگاری سال ۹۸ اعتبار داردT تصریح کرد: در حال حاضر مدارک بارگذاری شده خبرنگاران در سامانه در حال بررسی است و به تدریج معرفی نامه رسانه ها نیز ارسال می شود .

مدیر واحد ساماندهی محدوده و طرح های ترافیکی اظهار داشت: پس از بررسی مدارک خبرنگاران ، سایت ” تهرانِ من” به مدت یک هفته مجددا باز خواهد شدکه آن دسته از خبرنگارانی که نقص مدارک داشته و یا مدارکشان نیازمند ویرایش است، امکان ویرایش و بارگذاری مدارک را خواهند داشت.

سعیدیان فر ادامه داد: تخصیص سهمیه خبرنگاران از سوی کمیته ای ٧ نفره متشکل از معاونت حمل و نقل و ترافیک، ٢ نفر نماینده از کمیسیون عمران و حمل و نقل و کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد ، انجمن صنفی روزنامه نگاران استان تهران ،انجمن صنفی رسانه های غیر دولتی و انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران در حال انجام است.

بنا بر اعلام روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران؛ به گفته وی، پس از اعلام تخصیص سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران، تخصیص کارت بلیط مترو هم صورت خواهد گرفت که جزئیات آن نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

منبع: ایسنا

 

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا