اخبارخودرو

فیدلیتی پرستیژ جدید ترین محصول گروه بهمن رونمایی شد

در بیستمین نمایشگاه خودرو شیراز بهمن موتور از جدید ترین محصول خود با نام فیدلیتی پرستیژ رونمایی کرد.

به گزارش عصر خدمات، حامد اسماعیلی کارشناس مهندسی بهمن موتور در خصوص خودرو جدید این نشان خودروساز کشور گفت: فیدلیتی پرستیژ یک موتور ۱.۶ لیتری مجهز به توربوشارژر و پاشش‌سوخت در داخل سیلندر(Tgdi)است.
وظیفه انتقال قدرت توسط یک گیربکس ۶سرعته دو کلاچه است که نیروی پیشرانه را به محور جلو این کراس اور منتقل می کند.
فیدلیتی پرستیژ تمامی‌استاندارد های ملی ایران و اروپا را اخذ کرده است.

نیما مومنی مدیر تحقیقات و بازاریابی فروش گروه بهمن درباره گسترش شبکه خدمات پس از فروش افزود: گروه بهمن در تمامی استان ها و کلان شهر ها و همچنین مرکز شهر ها تلاش کرده تا بتواند خدمات پس از فروش خود را ارائه کنیم.

عباس مارکلایی مدیر فروش خودرو های تجاری گروه بهمن در خصوص عرضه محصولات گروه بهمن در بورس گفت: امروز عرضه خودرو های کار و تجاری سیبا موتور را در بورس کالا داشتیم که کمک به اعتدال بازار است.
عرضه دیگر محصولات گروه بهمن در ۲۸ خرداد ماه صورت خواهد گرفت.

مومنی گفت: یکی از اهداف گروه بهمن عرضه ۶۰۰ دستگاه دیگنیتی پرستیژ در بورس کالا در ماه جاری خواهد بود.

وی ادامه داد: دیگنیتی پرستیژ در اخرین عرضه سامانه یکپارچه فروش حضور نداشت این عدم حضور به دلیل جلوگیری از معوقات است که در مقابل مردم شرمنده نشویم.

در این نشست خبری زمان عرضه فیدلیتی پرستیژ از سوی گروه بهمن شش ماه دوم سال اعلام شد. قیمت این خودرو همچنان مشخص نشده است و تا به ثبات نرسیدن پارامتر های قیمت نمی توان قیمت قطعی یا حدودی را اعلام کرد.

خبرنگار عصرخدمات در خصوص فروش محصولات گروه بهمن در بورس کالا پرسید که چرا گروه بهمن در شرایط فروش های یکپارچه حضور ندارد و کدام یک از این مسیر ها مناسب ترین مسیر برای عرضه خودرو است؟

مومنی گفت: نا به دستورات و قوانین تصویب شده خودروسازان باید محصولات خود را در سامانه یکپارچه عرضه کنند اما راهکار دیگر از طریق های عرضه خودرو بورس کالا است.یکی از روش های فروش که باعث تعدیل قیمت در بازار می شود از منظر گروه بهمن بورس‌کالا است که قصد داریم تا محصولات خود را در این پلت فروم به فروش برسانیم.

در این نشست زمان عرضه پیکاپ جی ۹، اوایل نیم دوم سال جاری اعلام شد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا