اخبارخودروویژه ها

ما می توانیم” در کروز به فعلیت رسید

لاماری ایما https://lamari.ir/

به گزارش عصر خدمات، حجت الاسلام جواد نیک بین نماینده کاشمر در مجلس یازدهم از شرکت کروز، فعالیت‌ها و خطوط تولید و مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی این بنگاه اقتصادی بازدید کرد.

در این بازدید که با توضیحات مدیران بخش‌های مختلف همراه بود، حجت الاسلام جواد نیک بین با نحوه فعالیت‌ها و مدیریت بهره وری و نظارت بر کیفیت در این شرکت آشنا شد.
وی که خود از کارآفرینان و مهندس برق و الکترونیک است، در حاشیه بازدید گفت: قطعه سازی کروز یک مجموعه با افتخار برایکشور محسوب می شود و باید همه توانمان را برای حمایت از مجموعه های تولیدی نظیر کروز بگذاریم.

نیک بین با تاکید بر اینکه که کروز باور “ما می توانیم” را به فعلیت رسانده است، اظهار کرد: تمامی تولیدات کروز داخلی سازی شده است و به صورت زنجیره ای و نه تک محصولی، قطعات خودرو را به بهترین شکل تولید می کنند.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حمایت از تولید کنندگان داخلی موجب می شود که کشور رو به صنعتی شدن و پیشرفته تر شدن حرکت کند.
حجت الاسلام جواد نیک بین با اشاره به اینکه مرکز تحقیقات کروز از نقاط قوت این شرکت قطعه سازی است، خاطرنشان کرد: کروز به دنبال توسعه صنعت قطعه سازی، داخلی سازی و صادرات قطعات متفاوت به دنیا است و قطعا از حمایت مجلس برخوردار خواهد بود.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا