اخبارخودرو

نقش اثرگذار کروز در صنعت قطعه سازی کشور

سید مسعود خاتمی نماینده مردم خوانسار و گلپایگان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از غرفه کروز و رونمایی از ۱۱ مجموعه قطعات پیشرفته خودرو در این شرکت در شانزدهمین نمایشگاه قطعات خودرو گفت: همیشه در شرایط تحریم های ظالمانه توانستیم در بسیاری از بخش های مختلف تولیدی و صنعتی خودکفا شویم که این امر یک دستاورد بزرگ برای کشور است.

گفتنی است این یازده مجموعه قطعه شامل واحد کنترل الکترونیکی موتورهای پرخوران، ماژول کنترل بدنه کامیونت شیلر، مبدل سرعت کامیونت faw، رادیو و پخش سمند سورن پلاس، مبدل ولتاژ سیستم تهویه شیلر، جلو آمپر دیجیتالی ساینا اس و کوئیک اس، کویل فیدلیتی، اسپویلر دیگنیتی و فیدلیتی، دوربین دید عقب شیلر، پدل شیفتر رانا سال و داشبورد کوییک سال است.

وی با اشاره به حرکت قابل تقدیر کروز در داخلی سازی و طراحی قطعات بیان داشت: آینده این شرکت را بسیار روشن می بینم و مطمئنا این مجموعه می تواند نقشی اثر گذار در صنعت قطعه سازی کشور ایفا کند.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی پیرامون حمایت خانه ملت از قطعه سازان خاطرنشان کرد: به صورت جدی پیگیر پرداخت مطالبات قطعه سازان از خودروسازان خواهیم بود و به طور همه جانبه از این صنعت حمایت می کنیم.

منبع: گروه بهمن

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا