اخبارخودرو

نمایشگاه خودرو تبریز ۱۴۰۲ میزبان جدیدترین محصولات تجاری آرین دیزل

با حضور تعدادی از شرکت‌های خودروسازی سبک و سنگین و همچنین شرکت‌های فعال در حوزه خودرو از جمله آرین دیزل بیست و هفتمین نمایشگاه تخصصی صنعت خودرو و قطعات وابسته تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش عصر خدمات،شرکت آرین دیزل در این نمایشگاه با همکاری نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش تلاش خودرو ایرانیان در شهر تبریز حضور پیدا خواهد کرد.

در این نمایشگاه شرکت آرین دیزل به عنوان یکی از مهم‌ترین تولیدکنندگان خودروهای تجاری در ایران، حضور خواهد داشت و دو محصول جدید خود را به نمایش خواهد گذاشت. این دو محصول عبارتند از کامیون ۲۶ تن جفت‌محور کمپرسی و کامیون ۲۶ تن جفت‌محور باری.

این دو محصول با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌ها، بهینه‌سازی شده‌اند و نسبت به محصولات مشابه، عملکرد و قابلیت‌های برتری دارند.

علاوه بر این دو محصول، کامیونت‌های جک ۸.۵ تن، ۹ تن و کشنده تک‌محور شک‌موتو X5000 نیز در غرفه آرین دیزل به نمایش درمی‌آیند.

 حضور آرین دیزل در یکی از معتبرترین نمایشگاه‌های داخلی در زمینه قطعات خودرو فرصت مناسبی را برای معرفی محصولات جدید و باکیفیت این شرکت به مشتریان و علاقه‌مندان فراهم می‌کند.

 علاقه‌مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات جدید آرین دیزل، از غرفه این شرکت در نمایشگاه خودرو تبریز که از ۱۸ تا ۲۱ مهرماه برگزار می‌شود، بازدید کنند.

برای خواندن اخبار خودرو و اخبار اقتصادی اینجا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا