اخبار اقتصادیخودرو

آغاز فروش کامیون تک ۱۹۲۹ آمیکو

طرح فروش کامیون ۱۹۲۹ آمیکو از طریق نمایندگی‌های سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش عصر خدمات، شرایط فروش کامیون‌های تک ۱۹۲۹ آمیکو از طریق نمایندگی‌های فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی ارس خودرو دیزل (آمیکو)، طبق اطلاعیه جدید واحد فروش، شرایط طرح فروش اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ کامیون‌های تک ۱۹۲۹ آمیکو از روز سه‌شنبه، ۲۵ اردیبهشت‌ ماه آغاز خواهد شد.
طبق این اطلاعیه کامیون تک ۱۹۲۹ بدون اتاق بار با قیمت ۳/۹۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان و موعد تحویل ۳۰ روزه و کامیون تک ۱۹۲۹ با کاربری (باری چوبی با روکش فلزی) با قیمت ۴/۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان و موعد تحویل ۴۵ روزه با مدل ۱۴۰۲ به فروش خواهد رسید.
شروع طرح از روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ قابل اجرا می باشد و با توجه به محدود بودن تعداد، در صورت تکمیل ظرفیت، سیستم بصورت خودکار غیرفعال می گردد.
همچنین، پیش فاکتور صادر شده بنام مشتری در سیستم فروش ۵ روز اعتبار خواهد داشت. در صورت عدم واریز وجه به حساب شرکت تعاونی توزیع کارکنان آمیکو و انقضای پیش فاکتور، درخواست بصورت اتوماتیک از سیستم ابطال خواهد شد.
مشتریان گرامی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره فنی با واحد فروش به شماره ۴۸۰۱۹ -۰۲۱ داخلی ۴۱۲۱ و ۴۱۲۳ تماس گرفته و یا به سایت گروه صنعتی آمیکو به آدرس www.amicoir.com مراجعه کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا