اخبارتاپخودروویژه ها

٥٥ ستاره در آسمان ايران خودرو/ گسترش محصول رمز موفقيت

لاماری ایما https://lamari.ir/

به گزارش خبرنگار عصر خدمات بر اساس آخرین گزارش ارزیابی و ارزشیابی خودرو های داخلی در آذر ماه که توسط شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران منتشر شد گروه ایران خودرو با داشتن بیشترین ستاره در صدر محصولات برتر قرار گرفت.

در گزارش کیفی منتشر شده از سوی شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران ایران خودرو با داشتن 17 محصول و بیشترین ستاره در بالاترین سطح کیفی خودرو در آذر ماه قرار گرفت.

در این آمار پژو ۲۰۰۸ ایران خودرو موفق به کسب پنج ستاره کامل کیفی شد و بالاترین سطح کیفی را همراه با خودروی نیومزدا ۳ در آذر ماه به خود اختصاص داد.

بعلاوه هایما اس۷ اتوماتیک ایران خودرو خراسان چهار ستاره را به خود اختصاص داد.

همچنین خودروی پژو ۲۰۷ و دنا پلاس از گروه ایران خودرو هر کدام ۴ ستاره کیفی به دست آوردند که در این میان رانا، پژو ۲۰۶ اس دی، پژو ۲۰۶ و دنا همگی از محصولات ایران خودرو سه ستاره کیفی را به نام خود ثبت کردند.

این در حالی است که پژو پارس اتوماتیک ایران خودرو نیز سه ستاره از آن خود کرد که در این فهرست سمند تبریز ایران خودرو پژو پارس ایران خودرو خراسان پژو پارس ایران خودرو کرمانشاه پژو پارس ایران خودرو و پژو پارس ایران خودرو مازندران همگی سه ستاره را از آن خود کردند.

پژو پارس ایران خودرو فارس پژو پارس اتوماتیک ایران خودرو کرمانشاه پژو پارس صنایع خودروسازی فردا و سورن ایران خودرو تبریز نیز سه ستاره کیفی کسب کردند و در این میان پژو ۴۰۵ ایران خودرو خراسان نیز در این فهرست قیمتی دارای دو ستاره کیفی است.

همچنین در بخش کامیون بنز WH ایران خودرو دیزل و در بخش کشنده خودروی کشنده نیو فوتون ۴Auman H شرکت ایران خودرو دیزل توانست ۴ ستاره کیفی را در آذر ماه به نام خود بزند و در این میان مینی بوس آرین از تولیدات شرکت ایران خودرو دیزل نیز ستاره کیفی به نام خود ثبت کرد.

با این تفاسیر باید گفت که گروه ایران خودرو در گزارش مربوط به آذرماه کیفیت خودروها با داشتن ۱۷ گروه خودرویی توانست بیشترین ستاره را از آن محصولات خود کند و در این میان رتبه برتر ستاره کیفی و محصولات را به خود اختصاص دهد.

در اين ميان مجموع ستارهاي كسب شده توسط ايران خودرو به ٥٥ ستاره در اذر ماه رسيد و اين گروه داراي بيشترين محصولات داراي سه و چهار ستاره است.

گفتنی است، یکی از عوامل برتری ایران خودرو در جذب ستاره های بیشتر، سبد محصولات گسترده این خودروساز نسبت به دیگر تولید کنندگان خودرو در کشور است. زیرا در سال های گذشته آبی پوشان جاده مخصوص در حوزه توسعه پلتفرم و محصولات تلاش های بسیاری کرده اند تا امروز آن چیزی را برداشت کنند که در سال های قبل کاشته اند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا