اخبارخودروموتورسیکلت

کرامت مشتریان اولویت نخست این گروه است

 مدیرعامل گروه بهمن در حاشیه نوزدهمین نمایشگاه خودروهای سبک و‌ سنگین در نمایشگاه بین‌المللی شیراز اعلام کرد که به زودی موتور سیکلت برقی توسط این گروه وارد سیستم حمل و نقلی کشور می‌شود.

به گزارش عصر خدمات، بیوک علیمرادلو مدیرعامل گروه بهمن تصریح کرد: در ادامه عرضه اتوبوس برقی به عرصه ناوگان حمل و نقل کشور، وجود موتور سیکلت‌های برقی تحول بزرگی را در این حوزه ایجاد خواهد کرد.

او تاکید کرد: معمولا روش فروش اتوبوس‌ها از طریق وزارت کشور یا تفاهم نامه مستقیم با شهرداری‌هاست که خرید توسط شهرداری‌ها با تسهیل و تسریع بیشتری همراه خواهد بود.

به گفته او؛ هدفگذاری این شرکت از امسال تا ١۴٠٢ افزایش عرضه خودرو به ۵٠ تا ۶٠ هزار دستگاه است.

مدیرعامل گروه بهمن ابراز امیدواری کرد که محصولات عرضه شده این گروه در نمایشگاه مورد استقبال شهروندان شیرازی قرار گرفته است.

علیمرادلو همچنین با بیان اینکه گروه بهمن دارایی سابقه ای طولانی در بخش صنعت خودرو است و در بورس دارای سهام است، گفت: این شرکت در بخش خودروهای تجاری و سواری کیفیت بالاتر از میانگین را در دستور کار خود قرار داده است.

مدیرعامل گروه بهمن با بیان اینکه خودروهای این گروه از ایمنی و استاندارد بالایی برخوردار هستند و بر مصرف سوخت خودروها تمرکز شده، گفت: در مجموع تلاش کرده‌ایم تا محصولاتی در شان مردم به بازار عرضه شود.

علیمرادلو تصریح کرد: قیمت معناداری بین بازار و کارخانه داریم و گاهی تا یک میلیارد با قیمت بازار تفاوت دارد اما ما سعی نکرده‌ایم که قیمت را منطبق با قیمت بازار کنیم.

او خاطرنشان کرد: گروه بهمن تلاش کرده تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه کنند که تنها در بخش خودروهای سواری نیست و مربوط به خودروهای سنگین هم می شود.

مدیرعامل گروه بهمن همچنین کرامت مشتریان را اولویت نخست این گروه ذکر و عنوان کرد: برای تحویل خودرو نیازی به صف نیست و خودرو در زمانبندی مشخص شده، به مشتریان تحویل داده می‌شود.

علیمرادلو به قیمت گذاری هم اشاره و بیان کرد: ما طبق دستورالعمل در این باره پیش می‌رویم.

منبع: گروه بهمن

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا