اخبارتاپخودروویژه ها

کوییک اتوماتیک در پارس خودرو تولید شد

لاماری ایما https://lamari.ir/

به گزارش خبرنگار عصر خدمات، خودروکوییک آر از محصولات شرکت پارس خودرو است که از زمان عرضه در بازار با توجه به اینکه امکانات مناسب و جذابیت ظاهری ویژه‌ای که داشته مورد استقبال خریداران قرار گرفته و به زودی این محصول با گیربکس اتوماتیک به بازار عرضه خواهد شد.

تست های میدانی این خودرو در ماه‌های گذشته توسط متخصصین شرکت پارس خودرو انجام شده و نسخه نهایی آن در سال جاری به زودی روی خط تولید خواهد رفت.

موتور کوییک آر از نوع موتور 1.5 لیتری و خانواده کوییک بوده که کم مصرف ترین موتور مجود در بازار خودروی ایران است به علاوه این خودرو دارای دو کیسه هوای ایمنی، ترمزهای ABS+EBD+BAS، سیستم تهویه مطبوع نیمه اتومات، مولتی مدیا، دوربین دیده عقب، رینگ‌های آلومینیومی، آینه های برقی و فرمان مجهز به دکمه های کنترل سیستم صوتی است که این موارد بخشی از ویژگی های منحصر به فرد این خودرو داخلی است.

کوئیک شرکت پارس خودرو با این وجود اتوماتیک بودن را می تواند لقب ارزان ترین خودرو مجهز به گیربکس اتوماتیک در بازار داخلی ایران به خود اختصاص دهد.

همچنین پارس خودرو در گذشته نیز سگمنت اقتصادی بازار خودرو نمایندگی داشته و این بار با عرضه و تولید کوییک اتوماتیک نشان داده تنها قصد ترک این بازار را ندارد بلکه دیگر حریفان را در سگمنت به رقابت نیز دعوت می کند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا