اخبارخودرو

گروه سایپا تمامی مسیرهای حرکتی زائران اربعین حسینی را پوشش می دهد

لاماری ایما https://lamari.ir/

مدیر عامل شرکت امداد خودرو سایپا از اجرای طرح خدمات  اربعین حسینی گروه خودرو سازی سایپا خبر داد.

به گزارش عصر خدمات، کامبیز قلی زاده با اعلام این خبر گفت: طرح اربعین حسینی از 16 شهریورماه آغاز و تا  28 شهریور ماه به مدت 13 روز ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در طول اجرای این طرح، بیش از چهل واحد امدادي مشتمل بر پايگاه های شبانه‌روزي، پایگاه های درون شهری، واحد امدادی روزانه و شبانه و خودروسوار در 4 محور مرزی شلمچه، چزابه، مهران و قصرشیرین به منظور ارائه خدمات امدادي به زائران عزیز و سایر هموطنان حضور خواهند داشت و ارائه خدمات امدادی در این مرزها به صورت رایگان به تمامی خودروهای عازم نقاط مرزی صورت می‌گیرد و در صورت ارائه خدمت، تنها هزینه قطعات یدکی اخذ خواهد شد.

قلی زاده با اشاره به همکاری سایر ارگان ها، تصریح کرد: بر اساس رایزنی های صورت پذیرفته درجهت هر چه بهتر برگزار شدن این طرح، گروه خودروسازی سایپا در جهت هم افزایی با استانداری ها و فرمانداری های هم مرز با کشور عراق، ستاد عتبات عالیات، پلیس راهور، بسیج و ستاد اجرایی همکاری نزدیکی خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت امدادخودروسایپا خاطر نشان کرد: در طرح اربعین حسینی سال 1401 گروه خودروسازي سايپا، خدمات امدادي به تمامی خودروهای تولیدی گروه سایپا در مسیرهای منتهی به مرزهای خروجی جنوب و جنوب غربی کشور به صورت رایگان ارائه مي شود.

منبع: سایپا نیوز‌

انتهای پیام /

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا