اخبارتاپخدمات شهری

دلیل اختلال در تردد صبح امروز قطارهای خط ۴ مترو

به گزارش عصر خدمات، محسن محمدیان مدیر روابط عمومی متروی تهران، در خصوص مشکل ایجاد شده صبح امروز در خط ۴ متروی تهران گفت: این اتفاق به دلیل ایجاد مشکل فنی برای یکی از قطارهای خط ۴ در ایستگاه تئاتر شهر ایجاد شده بود که منجر به توقف این قطار و همچنین اختلال در تردد دیگر قطارها در ایستگاه‌های این خط شد.

وی با اشاره بر ازدحام شهروندان و مشکلات ایجاد شده صبح امروز در ایستگاه دروازه شمیران نیز عنوان کرد: متأسفانه صبح امروز شاهد تجمع زیاد جمعیت در ایستگاه دروازه شمیران و معطلی شهروندان بودیم که دلیل این امر خرابی همان رام قطار در ایستگاه تئاتر شهر بود.

مدیر روابط عمومی متروی تهران افزود: دلیل سرایت این مشکل به ایستگاه دروازه شمیران نیز وجود تقاطع این ایستگاه با خط ۴ است. در واقع به دلیل اینکه در چند ایستگاه جلوتر از دروازه شمیران یعنی در تئاترشهر دچار مشکل بودیم، شاهد اختلال در تردد شهروندان در ایستگاه دروازه شمیران نیز بودیم.

محمدیان بیان کرد: خوشبختانه این مشکل با حضور نیروهای فنی مترو پس از اندکی حل شد و در حال حاضر نیز مشکلی در تردد قطارها وجود ندارد. وضعیت رفت و آمد شهروندان نیز به حالت قبلی بازگشته است.

براساس این گزارش، صبح امروز از حوالی ساعت ۷:۳۰ قطارهای عبوری در خط ۴ متروی تهران دچار توقف و اختلال در حرکت بودند که همین امر موجب ازدحام جمعیت و ایجاد مشکل برای شهروندان شده بود.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا