اخباراقتصاد کلانتاپ

یارانه شهریور ماه واریز و قابل برداشت شد

لاماری ایما https://lamari.ir/

بنا بر سوابق پرداختی‌های دولت سیزدهم، مرحله ۱۳۹ یارانه معیشتی، امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز شد.

به گزارش عصر خدمات ، بنا بر سوابق پرداختی‌های دولت سیزدهم، مرحله ۱۳۹ یارانه معیشتی، یکشنبه ۲۰ شهریورماه ۱۴۰۱ به حساب سرپرستان خانوار واریز شد.

تاکنون سازمان هدفمندی یارانه‌ها زمان دقیق واریز یارانه شهریور ۱۴۰۱ و کسر بیست و هفتمین قسط وام کرونای یارانه بگیران را اعلام نکرده است اما طبق روال ماه‌های گذشته احتمالاً این یارانه نقدی نیز شب گذشته ۲۰ شهریور ماه واریز شد.

پیشتر رئیس سازمان برنامه و بودجه در گفتگویی اعلام کرده بود که یارانه شهریورماه هم به‌صورت نقدی پرداخت می‌شود.

سید مسعود میرکاظمی درباره برخی خبرها مبنی بر اجرای آزمایشی طرح کالابرگ الکترونیکی از مهرماه، تصریح کرد: کالابرگ قانون و تعهد دولت است اما سامانه آن آماده نبود. معمولاً وقتی سامانه مهیا می‌شود باید در حوزه کوچک‌تری اجرا و احیاناً اگر مشکلی هم وجود داشته باشد، احصا و برطرف شود که در اجرای عمومی مشکلی برای مردم پیش نیاید. البته نظرسنجی‌های ما نشان می‌دهد که مردم بیشتر به یارانه نقدی علاقه‌مند هستند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا ۲۰ شهریورماه مبلغ یارانه نقدی که در ماه‌های گذشته به مردم پرداخت می‌شد برای آنان واریز می‌شود یا نه، افزود: بله، آن مبلغ سر جای خود است و هر وقت که کالابرگ بیاید، جایگزین پرداخت نقدی می‌شود و مردم این ماه دریافت نقدی طبق معمول خواهند داشت.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا