عصر خدماتمحسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران ماند | عصر خدمات

محسن هاشمی رفسنجانی:

محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران ماند

محسن هاشمی رفسنجانی با کسب ۲۱ رای رئیس شورای شهر برای سال دوم فعالیت این شورا ماند.

به گزارش عصر خدمات، در ادامه هشتاد و دومین جلسه شورای شهر تهران، انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر تهران برای سال دوم برگزار شد.

محسن هاشمی به عنوان کاندیدای ریاست شورای شهر تهران در سال دوم معرفی شد و در ادامه وی توانست با کسب ۲۱ رای از ۲۱ رای ماخوذه به عنوان رئیس شورای شهر انتخاب شود.

در ادامه هشتاد و دومین جلسه شورای شهر تهران و پس از مشخص شدن محسن هاشمی رفسنجانی به عنوان رئیس دومین سال از فعالیت شورای شهر تهران، انتخاب نایب رئیس شورای شهر تهران در دستور کار اعضا قرار گرفت.

در همین زمینه سید ابراهیم امینی به عنوان کاندیدای نایب رئیسی شورای شهر تهران آمادگی خود را اعلام کرد و در ادامه وی با کسب ۲۰ رای از ۲۱ رای ماخوذه به عنوان نایب رئیس شورای شهر تهران انتخاب شد.

در ادامه انتخاب منشی‌های هیئت رئیسه شورای شهر تهران در دستور کار اعضای شورا قرار گرفت و در این بخش نیز بهاره آروین و زهرا نژادبهرام دو کاندیدای کسب این سمت بودند.

بر همین اساس و با رای اعضای شورای شهر تهران زهرا نژادبهرام با کسب ۲۰ رای از ۲۱ رای ماخوذه و بهاره آروین با ۱۹ رای از ۲۱ رای ماخوذه به عنوان منشی‌های شورای شهر تهران انتخاب شدند.

 

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار