عصر خدماتطرح ترافیک یک ساعت کاهش یافت | عصر خدمات

طرح ترافیک یک ساعت کاهش یافت

معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد: از ابتدای آذرماه تا پایان سال جاری، زمان اجرای طرح‌های ترافیکی از ساعت ۱۹ به ساعت ۱۸ تغییر می‌یابد.

به گزارش عصر خدمات، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران طی اطلاعیه ای اعلام کرد: «به اطلاع شهروندان محترم می‌رساند؛ از ابتدای آذرماه تا پایان سال جاری، زمان اجرای طرح‌های ترافیکی از ساعت ۱۹ به ساعت ۱۸ تغییر می‌یابد. کاهش یک‌ساعته زمان اجرای طرح شامل هر دو محدوده طرح ترافیک و محدوده کنترل آلودگی هوا می‌شود.

این تصمیم با توجه به کوتاه شدن طول روز و به جهت تخلیه سریع‌تر ترافیک بزرگراه‌های شهر در ساعات شبانگاهی، برابر اختیارات قانونی شهرداری تهران و بر اساس هماهنگی صورت‌گرفته با پلیس راهور تهران اتخاذ شده است.»

علی عالی مدیر روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران نیز گفت: به منظور کاهش ترافیک و آلودگی هوا در معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تصمیم بر این شد ساعت اجرای طرح ترافیک پایتخت از ساعت ۱۹ به ساعت ۱۸ کاهش پیدا کند.

مدیر روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران افزود: به دلیل آنکه شهروندان نسبت به جزئیات اجرای طرح با مشکلی مواجه نشوند ما در اطلاعیه خودمان تنها به کاهش ساعت اجرای طرح اشاره کردیم و جزئیات و محدوده اجرای طرح کما فی السابق می‌باشد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار