عصر خدماتبهسازی اماکن ورزشی پایتخت با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی | عصر خدمات

بهسازی اماکن ورزشی پایتخت با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از تجهیز مجموعه‌های ورزشی پایتخت با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و در راستای کاهش هزینه‌ها خبر داد.

به گزارش عصر خدمات، محمدرضا جوادی یگانه با اعلام این خبر افزود: ساخت و تجهیز اماکن ورزشی یکی از الزاماتی است که حسب دستور حناچی شهردار محترم تهران و براساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران با موضوع “ساماندهی واگذاری بهره برداری از اماکن فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و هنری شهر تهران” در دستور کار قرار گرفته است.
وی اظهارکرد: تاکنون ٤٠ مجموعه ورزشی برون سپاری در جهت تحقق تدابیر شهردار تهران مبنی بر افزایش بهره وری اماکن ورزشی و مدیریت بهینه هزینه‌ها، بهسازی شده است.
جوادی یگانه خاطر نشان کرد: عملیات ساماندهی، تعمیر و تجهیز اماکن ورزشی هیچ گونه بار مالی برای شهرداری تهران نداشته و با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی انجام شده است.
بر اساس گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در پایان گفت: روند بهسازی اماکن ورزشی براساس استانداردهای لازم و براساس برنامه ریزی منسجم ادامه خواهد داشت و امید است تا پایان سال این روند به تمام مجموعه‌های ورزشی برون سپاری تسری یابد.

 

منبع: ایسنا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار