عصر خدماتبیش از ۱.۸ میلیون نفر در گیلان بسته حمایتی دریافت کردند | عصر خدمات

بیش از ۱.۸ میلیون نفر در گیلان بسته حمایتی دریافت کردند

مدیرکل تعاون گیلان با اشاره به اینکه بیش از یک میلیون و ۸۴۹ هزار نفر در این استان بسته حمایتی دولت را دریافت کرده‌اند، گفت: این میزان معادل ۷۰ درصد خانوارهای یارانه‌بگیر در گیلان است.

به گزارش عصر خدمات، عباس علیزاده شامگاه دوشنبه  با اشاره به واریز نوبت اول بسته حمایتی از سوی دولت به حساب سرپرستان خانوار، اظهار کرد: در استان گیلان دو میلیون و ۴۰۰ هزار نفر یارانه دریافت می کنند.

وی با بیان اینکه این معادل ۸۷۰ هزار و ۳۷۳ خانوار گیلانی است، افزود: از این تعداد تاکنون ۶۷۰ هزار و ۸۸۸ نفر معادل یک میلیون و ۸۴۹ هزار و ۱۲۹ نفر بسته حمایتی دولت را دریافت کرده‌اند.

علیزاده در ادامه با اشاره به ارسال کد ملی به کد دستوری #۶۳۶۹* از سوی افرادی که تاکنون بسته حمایتی برای آنها واریز نشده است، گفت: بعد از ارسال کد ملی، پیامک پیگیری از سوی وزارت تعاون بعد از ۲۴ ساعت به اقدام کننده ارسال می شود و وی ۴۸ ساعت فرصت دارد تا نسبت به تکمیل مراحل درخواست خود اقدام کند.

وی به مهلت ۲۰ روزه رسیدگی و اعلام نتیجه به درخواست اقدام کننده اشاره و تصریح کرد: از متقاضیان دریافت بسته حمایتی درخواست می شود تا از مراجعه به دستگاه‌های دولتی در این زمینه خودداری کنند.

 

منبع: مهر

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار