عصر خدماتاجراي برنامه فرهنگي "عيد تا عيد" در متروي تهران | عصر خدمات

متروی تهران؛

اجراي برنامه فرهنگي “عيد تا عيد” در متروي تهران

سرپرست معاونت فرهنگي و اجتماعي شركت بهره برداري راه آهن شهري تهران و حومه از اجراي برنامه فرهنگي و هنري "عيد تا عيد" خبر داد

به گزارش عصر خدمات، احسان بیسادی سرپرست معاونت فرهنگي و اجتماعي شركت بهره برداري راه آهن شهري تهران و حومه با اعلام این خبر گفت: به مناسبت فرا رسیدن اعیاد فرخنده قربان و غدیر و دهه ولایت، ویژه برنامه فرهنگی و هنری”عید تا عید” با مشارکت فرهنگسرای مترو در ایستگاه میدان شهدا برگزار می شود.

وی هدف از اجرای این برنامه را گسترش و تعمیق شناخت شهروندان از الگوهای دینی عنوان کردو افزود: گذرگاه های فرهنگی مترو با ظرفیت مناسب برای اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی پذیرای مسافران در مناسبت های مختلف ملی و مذهبی می باشد. بیسادی در تشریح برنامه “عید تا عید” گفت: به مناسبت این روزهای مبارک و به منظور ایجاد فضای با نشاط در مترو، برنامه های متنوع فرهنگی و هنری شامل هم خوانی و سرود، مولودی خوانی، پرده خوانی، موسیقی سنتی و هم چنین کارگاه های خوشنویسی و نقاشی کودکان و مسابقه برگزار می شود.
لازم به ذکر است، ویژه برنامه “عید تا عید” در روزهای ۶ و ۷ شهریور ۹۷ از ساعت ۱۵ الی ۱۷ میزبان مسافران شهر زیرزمینی در ایستگاه میدان شهدا می باشد.

 

منبع: فارس

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار