عصر خدماتمتروی هشتگرد ابتدای دی ماه افتتاح می‌شود | عصر خدمات

متروی هشتگرد ابتدای دی ماه افتتاح می‌شود

اسلامی با اشاره به افتتاح متروی هشتگرد در ابتدای دی ماه گفت: آزادراه همت تا کرج تا پایان سال زیر بار ترافیک می‌رود.

به گزارش عصر خدمات، محمد اسلامی در حاشیه چهارمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امروز سه رونمایی در چهارمین نمایشگاه صنعت حمل و نقل داشته ایم اظهار کرد: یکپارچه سازی صورت وضعیت قرارداد‌ها از این پس در دستور کار قرار گرفته است.

وزیر راه و شهرسازی افزود: قبل از یکپارچه سازی صورت وضعیت قرارداد‌ها، صورت وضعیت‌ها مکانیزه بود، اما در قالب سیستم یکپارچه ارائه می‌شد.

اسلامی بیان کرد: با ۳۹۴ شرکت قراردادی به حجم ۳۲۵ هزار میلیارد تومان بسته شده و صورت وضعیت ۳۵۹ شرکت رقمی حدود ۵ هزار میلیارد تومان تخمین زده شده است.

وی گفت: امروز سامانه‌های هوشمند آزمایشگاه‌های فنی و مکانیک خاک نیز رونمایی شد.

اسلامی تاکید کرد: قبل از این شیت‌های آزمایشگاهی به صورت دستی بوده، اما امروز مکانیزه شد که این موضوع موجب می‌شود کیفیت، دوام و قوام، زیرسازی و روسازی راه‌ها به صورت دقیق تعیین و در اختیار کارفرما قرار گیرد.

وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد: در چهارمین نمایشگاه حمل و نقل سومین سامانه سنجش رضایت مسافران نیز در فرودگاه افتتاح شد.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه سامانه پرداخت عوارض الکترونیک آزادراه‌ها به صورت پیمایشی افتتاح شد و بدین ترتیب میزان عوارض عبور در آزاده راه‌ها بر اساس پیمایش دریافت خواهد شد.

اسلامی گفت: به افرادی که تردد زیادی در طول ماه در آزاده راه‌های کشور داشته باشند تخفیف داده می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: ابتدای دی ماه امسال متروی هشتگرد افتتاح می‌شود و ادامه آزادراه همت تا کرج نیز تا پایان سال زیر بار عبور می‌رود.

 

منبع: میزان

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار