عصر خدمات۳۷۰واحد تولیدی استان سمنان برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شدند | عصر خدمات

رئیس صمت استان سمنان:

۳۷۰واحد تولیدی استان سمنان برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شدند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: ۳۷۱ واحد تولیدی در سطح استان برای دریافت یک هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به بانک‌ها معرفی‌شده‌اند.

به گزارش عصر خدمات، بهروز اسودی پیش از ظهر سه‌شنبه در نشست ستاد رونق تولید استان سمنان به میزبانی استانداری ضمن بیان اینکه ۳۷۱ واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات به ارزش بیش از یک هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان به بانک‌های عامل سطح استان معرفی‌شده‌اند، تأکید کرد: از این تعداد پرونده، ۲۷۴ فقره برای عقد قرارداد در بانک‌های عامل در دست بررسی هستند.

وی بابیان اینکه در سال جاری ۱۹۲ واحد تولیدی در استان سمنان تسهیلات دریافت کرده‌اند، افزود: این واحدها در بخش‌های صنعتی و معدنی و کشاورزی و … توانسته‌اند تاکنون ۵۶۵ میلیارد تومان تسهیلات در قالب رونق تولید ۹۸ و بند الف تبصره ۱۸ برنامه تولید و اشتغال دریافت کنند.

رئیس صمت استان سمنان بابیان اینکه سهم تسهیلات رونق تولید از وام‌های اعطایی ۳۷۲ میلیارد تومان برای ۸۲ واحد تولیدی است، تأکید کرد: ۱۱۰ واحد تولیدی نیز ۱۹۲ میلیارد تومان تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ برنامه تولید و اشتغال را دریافت کرده‌اند.

اسودی توضیح داد: در نشست امروز نیز ۵۶ واحد صنعتی و کشاورزی سطح استان سمنان برای دریافت تسهیلات از محل منابع رونق تولید ۹۸ به ارزش ۴۲۰ میلیارد تومان به بانک‌های عامل معرفی شدند.

وی افزود: درزمینهٔ کارگروه رفع موانع تولید کارگروه استان سمنان نیز تا امروز مشکلات یک هزار و ۲۰ واحد تولیدی در بخش‌های صنعت، معدن، کشاورزی و … بررسی‌شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بابیان اینکه ۲۰۴ نشست کارگروه رونق تولید و رفع موانع تولید در استان برگزارشده است، تأکید کرد: این نشست‌ها تاکنون دو هزار و ۱۶۸ مصوبه داشته که یک هزار و ۵۵۴ مورد آن‌ها انجام و مابقی در دست اقدام هستند.

منبع: مهر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار