عصر خدماتآغاز جشنواره یلدای 98 در میادین میوه و تره بار | عصر خدمات

آغاز جشنواره یلدای ۹۸ در میادین میوه و تره بار

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از آغاز «جشنواره یلدای 98 در میادین میوه و تره بار» از صبح روز چهارشنبه 27 آذر خبر داد.

به گزارش عصر خدمات، سید سعید راد مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با تاکید بر اینکه در این جشنواره، تلاش کرده‌ایم تا با ایجاد محیطی شاد و مفرح در میادین میوه و تره بار با مردم در جشن یلدا مشارکت کنیم، افزود: محصولات مورد نیاز شهروندان برای برپایی مراسم شب یلدا و برخی محصولات پر مصرف دیگر به مناسبت این شب، ۴۰ درصد ارزان‌تر از میانگین قیمت‌های سطح شهر در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

راد با اشاره به اینکه علاوه بر انواع میوه و محصولات فرنگی، ۴ محصول انار، هندوانه، ازگیل و خرمالو که به عنوان میوه‌های خاص شب چله شناخته می‌شوند نیز به صورت ویژه در میادین میوه و تره بار عرضه می‌شوند، اظهار کرد: همچنین عرضه انواع آجیل و تنقلات در کنار محصولات پروتئینی از جمله ماهی در این ایام با قیمت‌های به نسبت پایین‌تر از میانگین قیمت‌های سطح شهر در میادین میوه و تره بار پیش بینی شده است.

راد با بیان اینکه برای کنترل هر چه بهتر و بیشتر کیفیت و قیمت محصولات عرضه شده در میادین میوه و تره بار و افزایش رضایتمندی شهروندان در این ایام، ناظران کیفی و بازرسان سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران بر فعالیت این مراکز نظارت دقیق‌تر خواهند داشت، تصریح کرد: توجه به امنیت غذایی شهروندان، اصل مهمی است که در سر لوحه فعالیت‌های این سازمان قرار دارد و این نظارت در مناسبت‌هایی مانند شب چله، مضاعف می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در پایان از برگزاری پویش مردمی یلدا در میادین در سطح ۲۲ میدان میوه و تره بار تهران خبر داد.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان با انتشار عکس‌هایی که از خود و فرزندانشان در میادین و بازارهای میوه و تره بار به یادگار می‌گیرند در فضای مجازی، جشن یلدا را به عنوان یک خاطره به یاد ماندنی و یک رویداد فراموش نشدنی، ثبت و ضبط می‌کنند.

 

منبع: فارس

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار