عصر خدمات۵۰۰ واحد مسکونی در مناطق سیل زده گلستان تحویل مردم شد | عصر خدمات

۵۰۰ واحد مسکونی در مناطق سیل زده گلستان تحویل مردم شد

فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: ۵۰۰ واحد مسکونی در مناطق سیل زده استان گلستان، در مرحله دوم بازسازی و تعمیر، تحویل مردم شد.

به گزارش عصر خدمات، سردار حسین معروفی صبح چهارشنبه در مراسم افتتاحیه مرحله دوم بازسازی و تعمیر ۵۰۰ واحد مسکونی در مناطق سیل زده گلستان اظهارکرد: در استان گلستان ۱۷ قوم با اتحاد و وحدت یکپارچه مثال زدنی در چارچوب انقلاب اسلامی در حال زندگی هستند.

وی افزود: در زمان سیل، سپاه اصفهان با فرماندهی سردار سلیمانی رئیس فعلی سازمان بسیج مستضعفین با تمام توان به کمک شهرستان آق قلا آمد که جای تشکر دارد.

معروفی ادامه داد: توفیق داریم برای مرحله دوم بازسازی و تعمیر واحدهای مسکونی مناطق سیل زده با محوریت شهرستان گنبد را امروز افتتاح می کنیم.

وی با بیان این که نگاه ما در حوزه محرومیت زدایی همانند امامین انقلاب اعتقادی است، گفت: هرجا که نوکری مردم را بی منت انجام می دهیم به دنبال تشکر نیستیم زیرا خدا این توفیق را به ما داده است تا به این مردم نجیب و مومن کمک کنیم.

معروفی بیان کرد: در مرحله اول هزار و ۱۸۵ واحد را افتتاح و در این روز هم ۵۰۰ واحد را افتتاح می کنیم.

وی اضافه کرد: ۳۳ هزار نفر ۴۵ روز نیروهای جهادی مان در سیل به کمک مردم آمدند.

فرمانده سپاه نینوای گلستان با اشاره به کمک های سپاه در سیل، گفت: پاسداران ما تا گردن درون آب بودند تا آب به سمت مردم و خانه های آنها نرود و دیدیم که دفاع مقدس در مسئله سیل بعنوان جهاد مقدس تکرار شد.

معروفی بیان کرد: به فرمان امام خود تا گردن در آب رفتیم تا آب را از خانه مردم خارج کنیم و این برای ما افتخار است و ما برای مردم جان خود را می دهیم زیرا این انقلاب با مردم تعریف می‌شود.

 

 

منبع: مهر

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار