عصر خدماتفردا شب آخرین مهلت ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد/ ثبت نام ۳۷۳ هزار نفر تاکنون | عصر خدمات

فردا شب آخرین مهلت ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد/ ثبت نام ۳۷۳ هزار نفر تاکنون

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام کرد: ثبت نام در کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۹ فردا شب (۲۸ آذر) پایان می‌یابد

به گزارش عصر خدمات، حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور  ثبت نام برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۹ و بیست پنچمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور از روز شنبه ۱۶ آذر  شروع شده و تا ساعت ۲۴ فردا پنجشبه ۲۸ آذر پایان می‌یابد.

وی تاکید کرد: به کلیه داوطلبان اکیدا توصیه می‌شود، امروز با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه شرایط و ضوابط مربوطه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در ادامه افزود: تا ساعت ۸ صبح امروز چهارشنبه ۲۷ آذر تعداد ۳۷۳ هزار و ۱۰ داوطلب در این آزمون ثبت نام کرده‌اند.

توکلی افزود: آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ در ۶ گروه آموزشی و برای ۱۴۱ کد رشته امتحانی در روز‌های پنج شنبه و جمعه ۲۸ و ۲۹ فروردین  در حوزه‌های امتحانی مربوطه برگزار می‌شود و کارت ورود به جلسه از روز دوشنبه ۲۵ فرردین تا چهارشنبه ۲۷ فروردین  برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

توکلی تاکید کرد: پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، شبانه، مجازی، پیام نور، دانشگاه آزاد، دانشگاه‌ها و موسسات دولتی و دانشگاه‌ها و موسسات غیردولتی و پردیس‌های خودگردان در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ صورت می‌گیرد.

وی افزود: نتایج اولیه آزمون نیمه اولیه خرداد  منتشر می‌شود.

 

 

منبع: میزان

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار