عصر خدماتشناسایی و حمایت از تولید کنندگان داخلی | عصر خدمات

شناسایی و حمایت از تولید کنندگان داخلی

در راستای شناسایی و حمایت از تولید کنندگان داخلی، شرکت انتقال داده های آسیاتک در نظر دارد جهت تکمیل و راه اندازی مراکز ارتباطی خود تجهیزات پسیو و اکتیو مورد نیاز خود را در سال ۱۳۹۸ از طریق مناقصه عمومی، ازتامین کنندگان داخلی واجد شرایط خریداری نماید.

به گزارش عصر خدمات، در راستای شناسایی و حمایت از تولید کنندگان داخلی، شرکت انتقال داده های آسیاتک در نظر دارد جهت تکمیل و راه اندازی مراکز ارتباطی خود تجهیزات پسیو و اکتیو مورد نیاز خود را در سال ۱۳۹۸ از طریق مناقصه عمومی، ازتامین کنندگان داخلی واجد شرایط خریداری نماید. لذا از تولیدکنندگان و تامین کنندگان محترمی که در این حوزه ها فعالیت می نمایند دعوت به عمل می آید تا مشخصات خود را حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ از طریق مراجعه به آدرس www.asiatech.ir و تکمیل فرم مربوطه به این شرکت ارسال نمایند.

 

تجهیزات غیرفعال
انواع کابل:
رابط فیبر نوری : LC-LC و SC-LC و SC-SC -کابل کواکسیال سرکابل ۵۶۱۶- سرکابل ۳۲ پورتی کابل پچ کورد ۰/۵ متری کابل پچ کورد CAT ۶ ۱-۲و۵متری کابل رابط فیبر نوری DIN-LC کابل BACK TO BACK -سیم رانژه ۵/۰ قرمز و آبی و زرد سیم رانژه ۶/۰ قرمز و آبی و زرد کابل افشان ۳*۵/۲- کابل پاور ۲ شاخه کابل ۲۰۰ زوج کابل UBNT CAT ۵ e SFTP
انواع اینورتر:
اینورتر ۲۰۰ وات اینورتر ۱۰۰ وات – اینورتر ۲۰۰۰-
انواع یو پی اس :
UPS HR ۱۱۰۱ S- UPS ۱KW – UPS ۳ KW -ups ۲KW- SNMP card-charder UPS-MR۱۰۰۰-charger UPS ۳۶v-۶Amp
انواع اسپلیتر:
کروزی- اسپیلیتر تر مینال ۱۴۰ پورتی
انواع باطری:
۱۲ ولت ۱۰۰ آمپر ۱۲ ولت ۸ آمپر کابینت باطری
انواع رک:
پایه رک رک ۲۵ یونیت OUT DOOR عمق ۸۰ کلمپ رک – بلنک پنل رک رک ۶۰*۶۰ دیواری رک ۴۰ یونیت دیواری- رک ۱۲یونیت دیواری رک ۶ یونیت- رک ۶۰*۱۰۰
تحهیزات فعال:
انواع رادیو آنتن:
radio mikrotik(netbox۵)- radio mikrotik base box۵-radio mikrotik-netmetal۵-ant
deltalink۵۵۲۹N-ant ۵۵۳۵N- ant deltalink۳۲dbi-radio mikrotik QRT۵-router mikrotik RB۲۰۱۱-
router mikrotik-CCR۱۰۷۲-۱G ۸s-ant deltalink ۵۵۳۳N-ant ۵۵۲۳N- router mikrotik RB۳۰۱۱-
انواع ماژول-سوئیچ و روتر:
module SFP ۱۰G SR- module SFP ۱۰G LR- switch C۳۸۵ NM ۴- switch cisco ۳۸۵۰ ۲۴TE- SW cisco ۲۹۶۰ x- module SFP GE T-SW cisco ۲۹۶۰G- PWR module C۳KX-۴۴۰WDC-SW cisco C۳۷۵۰-
module Cisco GLC SX MM-module Cisco GLC LH SM- module Ccisco XENPAK ۱۰G -module cisco X۲-
انواع هارد -رم و کارت:
Card. cisco X .۶۷۰۴ -card zyxel ALC۱۲۷۲- networking card.HP.NC۵۶۰-manage card.huawei SCUB۵۶۰۰- Huawei MA۵۶۱۶.۶۴port aspb board- ram MEM.XCEF۷۲۰.۱GB- ram ۸G.DDR۳.۱۰۶۰۰-ram.۸GB-PC۳.۱۲۸۰۰E-ram ۱۶GB DDR۴.۲۱۳۳-
HDD.SSD ۱۲۰GB.SM۸۶۳- HDD seagate cheeta ۱۵k.۶۰۰GB- HDD HP-۱TB SAS۷.۲K- HDD SATA۳.۵ inch-HDD enterprise SAS.۴TB

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار